1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

elektrika Odlišnosti výbav GTA, GT, Dynamic, Top atp. podle regionů

Diskuzi v 'Mazda6 (GH)' zahájil shr3k, 13. 11. 2017 v 22:58.

Štítky:
  1. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Maximální výbava předFL v CZ byla GT, s navi a koženými sedačkami, bez aeropaketu. GTA s aeropaketem, polokůží atd. naopak nikdy navi neměla. :) Výbava GTA se často zaměňuje s dovezenými auty z Německa ve výbavě Dynamic, protože mají také aeropaket. Nicméně struktura doplňků se liší, mimo jiné třeba o tu navigaci, která se k Dynamic dala doplnit za příplatek.

Poslední úprava: 13. 11. 2017 v 23:13
  2. Milda6

Milda6 výkonný člen KLANu

647
    222
    43
    V tom případě jaký rozdíl je mezi CZ GTA a Německá Dinamigue

3. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Myšleno asi Dynamique? To je francouzsky. Rozdíly mezi GTA a Dynamic najdeš přesně tady https://www.mazdaklan.cz/threads/stare-brozury-a-ceniky.349/. Ve stručnosti německá Dynamic mohla mít za příplatek kůži a za další příplatek navigaci, česká/slovenská/rakouská GTA ani jedno z toho. A naopak česká/slovenská/rakouská GTA měla na rozdíl od německé Dynamic sériově bezklíčový vstup s dotykovými klikami (tlačítko i senzor na vnitřní straně), Start/Stop tlačítko, alarm a originální parkovací senzory vpředu i vzadu - vše montované už ve výrobě. Do německé Dynamic to šlo dokoupit jen v paketu Professional.

4. Kozlik

Kozlik člen KLANu

36
    3
    8
    No to mám vše já po FACE u verze GTA a ještě hlídání mrtvého úhlu a ty adaptivní xenony ... a sedadla jsou taková polokožená a to se mi líbí (sedáky a opěráky látkové a boky sedáku a opěráku kožené), vypadá to pěkně.

5. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Řeč tu byla o předface. RVM má samozřejmě i předface GTA i Dynamic, stejně jako polokožená sedadla v sérii. Možná bychom mohli někde udělat nějaký stručný přehled, protože tyhle nejasnosti jsou tu pořád dotazovány...

Poslední úprava: 14. 11. 2017 v 19:51
  6. Milda6

647
    222
    43
    Ja v GTA 09 - RVM nemám.
    A ani mi to nevadí.

7. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    A to máš auto prodané poprvé u nás v Česku? Vždyť je přece dovezené z Německa. V Německu se výbava GTA neprodávala, jenom v Čechách, Slovensku, Rakousku, Slovinsku a možná i Maďarsku.

Poslední úprava: 15. 11. 2017 v 07:57
  8. nimbo

nimbo člen KLANu

82
    25
    18
    Ja u seba RVM nemám. Rok výroby 1/2008, výbava TOP(celo koža v elektrike, xenóny, SmartCard). Keď som to sem dovážal, bol som z toho mierne zmätený, lebo RVM som tam podľa brožúr očakával.

9. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Upřesnění, RVM přišlo s modelovým rokem 2009 (výroba po 9/2008) a nástupem motoru 2.2 MZR-CD.

10. Milda6

647
    222
    43
    Dovezené z D.po prvním majiteli. Nevím kde to koupil on.
    Takže nemám GTA?
    R.v.6/09

11. nimbo

nimbo člen KLANu

82
    25
    18
    To potom všetko vysvetľuje.

12. kubbi

kubbi člen KLANu

45
    42
    18
    Nejak se nam to tu zvrhlo :), nebylo by lepsi presunout diskuzi jinam?
    @Milda, jelikoz koupeno v DE, mas Dinamic stejne jako ja. Ja mam "Production Date: 19.09.2008" a take bez RVM. Zkus hodit svuj VIN zde: http://japancars.ru/index.php?route=catalog/mazda jestli ti sedi data vyroby (stejne je to neoverene)

13. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Jak praví @kubbi, je to Dynamic.

14. Milda6

647
    222
    43
    Pár věcí nesedí a výbava napsána není.
    Takže Dinamic.
    A bude rozdíl jen v RVM které nemám?, ale zase mám trojblik.
    Rád bych ale věděl rozdíly mezi typy.

15. pecad

pecad nový člen

10
    1
    3
    Tak je pravda, že u mého auta taky prodejce neinzeroval, že je to verze GTA. Pro zajímavost přikládám odkaz na inzerát jak jsem si ho uložil. Samozřejmě ne vše z inzerátu platí. S autem jezdila inzerentova manželka a majitelem byl jeho tchán :). Na své auto jsem číhal cca 3 měsíce a chtěl jsem původně 2,0i ve výbavě Dynamic, ale těch bylo stejně málo jako těch 2,5, takže jsem bral první co byla ve slušném stavu a za cenu v limitu :). Jo a RVM mám, když se to tady řeší ;)

16. Butchi

Butchi výkonný člen KLANu

306
    110
    43
    V tom případě mam Dynamique s paketem Professional.

11/2008 - bez rvm, trojbliku, denního, navi

Vše ostatní mám, včetně bezklíče atd...

17. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Rozdíly najdeš v brožurách a cenících. Trojblik je u GH vždy pomocí modulu C830-V7-160B.

Poslední úprava: 15. 11. 2017 v 12:07
  18. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Ty to máš z Francie?

19. Milda6

647
    222
    43
    @shr3k: naopak česká/slovenská/rakouská GTA měla na rozdíl od německé Dynamic sériově bezklíčový vstup s dotykovými klikami (tlačítko i senzor na vnitřní straně), Start/Stop tlačítko, alarm a originální parkovací senzory vpředu i vzadu - vše montované už ve výrobě. Do německé Dynamic to šlo dokoupit jen v paketu Professional.
    -A toto zase mám, , takže teoreticky bez RVM, mám asi vše jako GTA.
    Každopádně budu ještě pátrat a možná zjistím že mám třeba něco i více než GTA ;)

shr3k se to líbí.
  20. Milda6

647
    222
    43
    Doma ještě mrknu do origo papírů.
    Teoreticky, proč by jsi Němec nezajel do třeba Rakous pro Mazdu.

Sdílet tuto stránku