• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Odlišnosti výbav GTA, GT, Dynamic, Top atp. podle regionů

Rozdíly najdeš v brožurách a cenících. Trojblik je u GH vždy pomocí modulu C830-V7-160B.
Pišeš čím se trojblik aktivuje, já řeším to, , jestli byl dán výrobcem nebo majitelem.
Poslední moje auto BMW e46 po face, mělo tolik výbavy i z jiných modelů, , že jsem musel ukazovat originál dokument výbavy z vyroby pro nevěřící Tomáše.
Proto jen, , že vždy jedna várka aut nebude vždy stejná. Už jenom proto, , že si majitel může nadiktovat při výrobě auta co chce do auta za výbavu a mi pak budem diskutovat že v tom dávným autě to podle roku výroby nebo značení nemůže být.
 
Registrace nerovná se výroba. Taky mám registraci o půl roku později než výrobu.

Datum výroby určuje katalog dle sériového čísla.

Tvoje: 127145 a Production Date: 27.12.2007 a registrace 2009
Moje: 210512 a Production Date: 19.09.2008 a registrace 30.1.2009

Takže to může odpovídat.
 
Ale ty tady pišeš že dva roky auto stálo v salónu.
A snad vin určuje rok výroby atd a náhradní součástky pro daný rok.
 
Sečteno, podtrženo, přečteno.
Po přečtení brožury jsem usoudil, že nej výbava bude Dinamic profesional. I když v brožuře neni Má to nej z GT - GTA
Celokůži v sedačkách neřešim.
 
Pišeš čím se trojblik aktivuje, já řeším to, jestli byl dán výrobcem nebo majitelem
Trojblik je vždy dodatečná montáž... Ale fakt nevím, jestli ti ho tam namontoval sám majitel, nebo servis, kterému to majitel řekl, nebo servis sám od sebe jako dar. :)
 
No a právě podle přesně značene výbavy je větší pravděpodobnost že bych to zjistil.
 
Registrace nerovná se výroba. Taky mám registraci o půl roku později než výrobu.

Datum výroby určuje katalog dle sériového čísla.

Tvoje: 127145 a Production Date: 27.12.2007 a registrace 2009
Moje: 210512 a Production Date: 19.09.2008 a registrace 30.1.2009

Takže to může odpovídat.
Takže v Německu mi dali auto s padělaným techničakem a převařeným vin . Protože všude se píše rok výroby i na dilech auta.
Ale možná máš pravdu a pak ja dám všechny k soudu. :p
Neblázni:cool:
Mám 09 a hotovo.
 
No a právě podle přesně značene výbavy je větší pravděpodobnost že bych to zjistil.
Opakuji, trojblik nikdy nebyl (v žádném autě) z továrny od výrobce, natož pak podle výbavy.
Takže v Německu mi dali auto s padělaným techničakem a převařeným vin . Protože všude se píše rok výroby i na dilech auta.
FYI VIN JMZ GH1*L6 81 128055 – 139393 (vadné pojistky pístního čepu) se vyráběly mezi 8. lednem 2008 a 12. únorem 2008.
 
@Milda: to nevím, jen jsem napsal, co vylezli z katalogu.

Schválně, co máš na sklech?

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk
 
Jsem ještě v prá...teda v zaměstnání.
Zítra dám vědět ať mě můžeš dál přesvědčovat že mám auto o dva roky starší než jsem myslel.
Jinak co se týče pojmenování typu karoserie jste mě přesvědčili že mám liftback. A to jsem považoval za zadní výklopný okno s kufrem a splývavou zádí za hatchback. Mám to i v tp
Takže kde je pravda.
 
Já to tak vůbec nemyslel, je to spíš jen ze zvědavosti :)

jinak co je v TP bych bral s rezervami. Třeba u mé 323F jsem měl alternativní rozměr pneu na 15 kola 195/65 a když jsem je tam jen tak zkusil dat, dřelo to o podběhy. Nakonec i dovozce mi potvrdil jiné rozměry a /65 tam nebylo. Samozřejmě na úřadě za nic nemohli a jediná oprava byla zaplatit si potvrzení dovozce a nechat za pade zapsat.

Odesláno z mého EVA-L19 pomocí Tapatalk
 
@shr3k pro vysvětlení, Důvod proč v sekci elektrika je tohle vlákno a co znamená -Top apt
Díky za vysvětlení.
 
Top je výbava, apt byl překlep. A prefix elektrika protože je tu vesměs řeč o komfortní výbavě.
 
Back
Top