• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Odpojení obvodu po zamknutí dveří

pepar

člen KLANu
55
Zatím chlapi,
mám v autě (GJ 2013) kameru s parkovacím módem. Ten se zapne po vypnutí zapalování. Takže pokaždé když vyjdu z auta, tak se otřesem po zavření dveří spustí. Potřebuju proto, aby se parkování zapnulo až po zamčení dveří. Nemáte nějaký tip?

Díky. :)

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
 
Ahoj. Nepíšeš, jakou máš kameru. Podle toho, jak to popisuješ, musí být řešení v menu kamery, a to nastavením prodlevy mezi ztrátou napájení a aktivací otřesového čidla.
 
Mám 70 mai 1S. Aby parkování fungovalo, musí k tomu být speciální kabel. Klasický mínus, trvale napájený plus a plus na spínací skříňku. Ten mám na pojistce zapalovače. Jak tenhle kabel ztratí šťávu, tak se kamera automaticky přepne na parkování. Prodleva se nenastavuje, jen citlivost. A ta nemá na otřesy dveří vliv. Proto hledám jiné řešení

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
 
Pravda, vařil jsem z vody a myslel, že parkovací režim jede na vnitřní baterii kamery. Tohle je spíš pro nějakého elektronika formátu @shr3k. Výrobce nebo dovozce by neporadil?
 
Tohle je vlastnost kamery. Je to trochu nedomyšlené. Po každém vystoupení z auta mít na kameře incident. Ale třeba odborníci poradí, kam acc kabel připojit.

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
 
Nikdo žádný tip na zpoždění parking módu? Žádný obvod se neodpojí po zamknutí nebo po nějakém čase od vypnutí zapalování? :-(

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
 
Back
Top