• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Odřené plastové kryty dveří.

Quariss

nový člen
20
Zdravím komunitu, potřeboval bych poradit s tímhle kusem plastu. Je to nějak ošoupané a nevím co s tím, myslíte si, že se to dá ještě nějak opravit, nebo je to na celou výměnu kusu? Děkuji

DSC_0760.jpg
 
Každému se snažím říct aby dveře chytal za plech níže. Abych předcházel tomuto. Nicméně lze to úspěšně prelestit médium cut polish. Vyzkoušej a dej vědět.. 2e07f3fcfc29c4ad69e576c4f0f246bf.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Právě že to teprve bude mé auto, takže jsem to nezpůsobil já. Děkuji, určitě vyzkouším a dám vědět..
 
Ono to po nějakém čase hold vznikne pač je to jen matná fólie. Nové modely už mají skelnou lesklou. Ale tahle pasta na to funguje

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Dobře, ještě mě zajímá, zda to bude permanentní výsledek, nebo se to bude muset po nějaké době opakovat, děkuji.
 
Asi druhá volba. Záleží jak budete chytat dveře. Já mám najeto 25t km a stále vypadá jako nové. Je to jen o tom jak se k tomu chováš. Časté chytání za tohle místo to prostě osoupe.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top