• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

On board kamery a vše kolem nich

Máš autokameru?


  • Celkem voličů
    212
ale lidi ,za chvíli budete chtít, aby vám ta kamera vařila ještě kafe :D
@romin TrueCam A6 není špatná volba.
Osobně mi GPS nechybí, protože mám v autě Safeline .
Wifi pro mě bez významu, pokud bych sháněl dual, šel bych do TrueCam A6
 
otázka taky je, jak je GPS přesná. Moje současná kamera má sice GPS, ale celkem pochybuju o jeho přesnosti. Pokud bych měl věřit telefonu, pak ta GPSka na kameře přeměřuje o cca 6km/h, což mi přijde dost při použití jako záznam třeba při nehodě ve městě...

WIFI je vyfikundace možná zbytečná, ale předpokládám že se z kamery dá přes wifi sosat záznamy, což mi přijde praktické že se nemusí sundavat kamera z okna....
 
otázka taky je, jak je GPS přesná
Teď si do tebe rýpnu, očekáváš že ta korejská bude přesnější jo? :D

WIFI je vyfikundace možná zbytečná, ale předpokládám že se z kamery dá přes wifi sosat záznamy, což mi přijde praktické že se nemusí sundavat kamera z okna....
Ano dá se, zkoušel si někdy přes Wifi přetahovat třeba 10GB soubor? Hoooooooodně dlouho si počkáš. :D
 
klidně rejpni, mám na skle total china shit viz začátek tohoto topicu :) Takže Korea je proti tomu celkem nadějná, pokud to není Severní :) A nebudu stahovat 10GB soubor, stáhnu si jen ten v daném čase, kterej bude mít max půl GB
 
pro přenos souboru není potřeba sundavat kameru z okna ( i když u TrueCam to není problém ) , ale stačí přece vyndat jen SD kartu ...
 
osobně vozím v autě jednu SDkartu jako záložní , pro případ, že chci mít fakt jistotu, že se mi daný ( zamčený ) soubor fakt nepřehraje
 
osobně vozím v autě jednu SDkartu jako záložní , pro případ, že chci mít fakt jistotu, že se mi daný ( zamčený ) soubor fakt nepřehraje
To je řeč, neřešit kraviny typu Wifi, prostě na férovku záložní sd kartu co stojí pár kaček a je to.
 
nooo, ale za ty prachy prakticky bez záruky, tak nevím jestli je to zajímavý ..., alespoň u mě byla taky kriteriem při výběru možnost reklamace a servisu, když už do toho nějakou tu korunu dávám ( a nejsou to pro mě zrovna drobný )
 
Poslední úprava:
za 4000 Kč s omezenou zárukou a za 7000 Kč se zárukou ... toť otázka na toho, kdo si ji bude chtít koupit....
 
Ještě připočítat poštovné a výpalné státu a cena je opět jinde.Od 2017 se bude do cla započítávat i poštovné.
 
Ano na amazonu, respektive mimo hranice je to levnější právě z důvodu že to nemá clo dph nic. Jakmile to přeleze hranice, tak se ta cena rapidně zvedne.
A pak samozřejmě jak říkal @vladas75 prakticky nemožnost reklamace a snížená záruka.
A přesně jak je řečeno, nejsou to malý peníze a posílat je jen tak za hranice, taky bych nebyl 2x happy.
 
Back
Top