• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Opravy karoserie / laku / zakapávání

@P55P - toto by si mohol riešiť cez havarijné poistenie, ak teda auto poistené havarijne máš. Závisí to aj od ceny opravy a spoluúčasti v havarijke. Niekto má poistku bez spoluúčasti, niekto so spoluúčasťou 5% alebo minimálne 150€. Takže ak máš poistku a je to rentabilné, realizuj to cez havarijku.
 
Zdravim vsetkych, konecne som sa dostal k tomu aby som umyl auto a zistil som ze sa asi o moju Mazdu obtrel nejaky dobrak niekde na parkovisku. Nevsimol som si to skor, az teraz pri umyvani, kedze auto bolo po minulotyzdnovych posypoch riadne flakate. Cast toho by mozno sla ocistit, je to na povrchu, mate s tym niekto skusenost? DSC_0027.JPG DSC_0027.JPG DSC_0027.JPG DSC_0027.JPG
 
Mel jsem neco podobneho na byvale M3 a lakyrnik to docela pekne rozlestil,tak se zkus zajet zeptat nekde v tvem okoli lakyrnika.
 
Zdravim vsetkych, konecne som sa dostal k tomu aby som umyl auto a zistil som ze sa asi o moju Mazdu obtrel nejaky dobrak niekde na parkovisku. Nevsimol som si to skor, az teraz pri umyvani, kedze auto bolo po minulotyzdnovych posypoch riadne flakate. Cast toho by mozno sla ocistit, je to na povrchu, mate s tym niekto skusenost? Zobrazit přílohu 12967 Zobrazit přílohu 12967 Zobrazit přílohu 12967 Zobrazit přílohu 12967
Vezmi TEMPO na starší laky a mírnými krouživými pohyby to krásně rozleštíš.Stará metoda a funguje!
 
Tak dík:)) tohle jsem taky nedomyslel...lepší s tím autem nejezdit...
Ber to tak že každé auto sa obije poškrabe atd atd ..
Videl som film a v tom bola scéna kde prišiel chlapík na starom rozbitom aute a druhý mu vraví : nechceš nový cadilac ? A on odpovedal : nie ..toto auto je môj sluha ,novému autu by som bol ja...
A tu je pes zakopaný :D mame nové autá snažíme sa aby boli ako nové (alebo lepšie) ale používaním sa všetko “opotrebuje” treba to prijať ako fakt..aj ja mám na kapote “bodky” od kamienkov ..štve ma to ale čo mám urobiť ? Nejazdiť v zime ? Tak načo je to auto ? Samozrejmá je aj u mna údržba wap vosk atd atd ..ale kamienok nezastaví nič ..ja si auto užívam prispôsobil ,investoval do neho ale odmietam bit sluha...
 
Oukej - to zní rozumně realizovatelně:))
Řešily se tu nějaké důlky a ďolíky..nám před rokem obešel nějaký magor všechny auta v ulici a nasekal do každého z boku cca 2-3 ďolíky...SNB to řešila a všechny si nás pozvali k prohlídce soudním znalcem...a když jsem se s ním bavil, říká: Jenom to, prosím neopravujte - dokud je to možný a není to narušení kontinuity laku tak s tím nedělejte nic - nikdo už Vám to nedá dokupy tak jak to je...takže...Tamyia, lak na nehty, vosk, fólie, korekční tužka..... a lakovat až je nejhůř....
 
Mne to pozreli karosári ktorý majú renomé ..prvé čo povedal : niečo sa dá rozlestit ale jamku po kameni nerozleštiš..a keď som mu povedal nech mi prebrúsi celu kapotu odmietol lebo tie skryte jemne jamky sa úplne otvoria ..čiže mám to prelestene nejakou keramikou (zakrylo to cca 80%) ale dokonale to nie je ..nebude (jedine ak mi to prestrieka čo je podľa mna hlúposť ..je to nové auto a človek ma tendenciu hľadať špinku pod špinkou)
 
Teď ještě kontakty na tyhle šikulky:) TO potřebuje každou chvíli snad každý...
 
Back
Top