• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor P2676 chybový kod

erha1

člen KLANu
97
Zdar všichni. Našlo mi to tento chybový kod P2676 - Nízká hodnota řídícího obvodu sání vzduchového čističe. Nevíte někdo co to je a co s tím?
 
Podľa googlu to je nejaký solenoid v airboxe, buď odpojený alebo pokazený.

P2676 difinition: Air Cleaner Inlet Control Circuit Low, this has to do with the solenoid that controls the variable air duct control valve, this part is on the air cleaner box, once again it is either disconnected or defective.
 
Podľa googlu to je nejaký solenoid v airboxe, buď odpojený alebo pokazený.

P2676 difinition: Air Cleaner Inlet Control Circuit Low, this has to do with the solenoid that controls the variable air duct control valve, this part is on the air cleaner box, once again it is either disconnected or defective.
Díky. Anglicky nevládnu a mechanik nejsem. Google mi než jsem se zeptal našel všechno ožné,jen ne jediné slov o selenoidu. Tak jdu hledat co to je a kde to najdu.
 
Dojem, že tu všichni stojí v pozoru připraveni okamžitě poskytovat podporu, je samozřejmě mylný. ;)

Díky @Kuko116 za pár sekund googlení - zaslouží si pochvalu před nastoupeným MazdaKlanem. :heart:

Jinak viz tabulka DTC L8/LF/L5.
Já se ptal jestli nikdo nic proto,abych příspěvek poslal nahoru,tedy aby byl vidět a případně aby si jej všiml někdo kdo bude vědět. Za to se omlouvám.
 
V pohodě, všichni jsme zaměstnaní, občas musíš chvíli počkat, než někdo zareaguje. Když člověk neumí anglicky, lze použít Google Translator.
 
V pohodě, všichni jsme zaměstnaní, občas musíš chvíli počkat, než někdo zareaguje. Když člověk neumí anglicky, lze použít Google Translator.
Samozřejmě chápu že všichni nemají čas,jak jsem napsal výše,jen jsem příspěvek topoval,aby byl vidět.Translator používám,ale většinou z něj vypadnou nesmysly,navíc s odbornými názvy si moc rady neví. A já vlastně taky ne,proto doufám že se najde někdo,(co už vím že těch selenoidů je tam víc),kdo mi napíše - Podívej je to tenhle a tenhle,třeba bude ochotný mi ho i ukázat na obrázku a ten vyměň,nebo já nevím co.
 
Vypadá to na nedocvaklej zelenej konektor VADu a nebo má spálenou cívku
P2676.png
 
Back
Top