• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Palubní deska

Onicx

člen KLANu
42
Stalo sa vám že zospodku palubovky odpadli takéto gumičky mne už 3 čo to môže byť?

10465d1468185221-mysterious-rubber-piece-found-underneath-drivers-seat-img_1918.jpg
 
jj vypadla mi jedna chvilku potom co jsem auto přivezl, netuším k čemu tam jsou , vyhodil jsem ji a a nic se neděje ....
 
Mě odpadly dvě a vůbec nemám šajnu odkud to bylo nebo kde to patří :).
 
Je to odhlučnění. Při testování vozů na polygonech se zjišťují různé nežádoucí zvuky při přejíždění různě tvarovaných nerovností a posléze se hledají místa odkud tyto nežádoucí zvuky vycházejí. Po jejich nalezení se tato místa ošetří u všech dalších aut ve výrobě různými odhlučněními- plochými, tvarovanými, gumovými, plastovými, pěnovými, sametkami a jinými věcmi. Spoustu torzních pazvuků při běžném provozu ani nikdy nezaznamenáte. To, že to vypadlo, bude pravděpodobně zapříčiněno nekvalitou lepidla (oboustranky).
Napadla mě ještě jedna varianta a to ta, že to mohlo být nalepeno při nějakém montážním transportu na kokpit, aby nedošlo k jeho poškození a pak to nějaký šikula zapomněl sundat.
 
Back
Top