• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Pimp my M6 - lišta / ochrana zadního nárazníku

Hyks

výkonný člen KLANu
225
Cau,

Podívej pls mate nekdo tu (antikoro?) listu pro kombi na horni plochu zadniho narazniku?

Nekde jsem to mel, ale ted nejak vidim jen pro hatchback (0000-8T-H50).

Netusite nekdo partnumber PLUS nejaky konkretni zkusenosti?

dik.
 
Mam ju na sedane. Instalacia velmi lahka, iba odmastit a podla sablony nalepit. Najprv som bol na pochybach, ci sa mi paci, ale uz som si zvykol a nechcel by som bez. Ale je to skor o dizajne, nestupam ani nic nepokladam na naraznik.
 
Ano, mám ji.
Rozhodně bych neutrácel za originál v Mazdě.
Já ji koupil v autohotarek.cz Lepit znovu už bych ji nechtěl.

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
8cad2c2c41d607d8143a3b9a4014cf4d.jpg
 
Poslední úprava:
asi to kupim manzelce... ale libi se mi to, takze to nebude smet odrit. Jinak rozvod :bomb::broken_heart:
 
Mohl bys prosim te dat i fotku se zavretym vikem? Kolik to vycuhuje, a jak to vypada. AutoHotarek ma i tmavou (i kdyz nevim jakou tmavou), premyslim jestli nevzit radsi tu. Taky mohla byt kousek delsi...
Snad stačí...210de2948d88dcc2c9f8344e3fab385e.jpg

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Potřeboval bych si nalepit lištu na hranu kufru Mazdy 6, chtěl bych se zeptat, jestli jste to někdo dělal a poradíte mi, jakou koupit?
 
Potřeboval bych si nalepit lištu na hranu kufru Mazdy 6, chtěl bych se zeptat, jestli jste to někdo dělal a poradíte mi, jakou koupit?
Koupil jsem od Hotárka a byla to trochu jebačka... chce si to zkusit nejdříve několikrát "na sucho", nárazník pořádně umít a odmastit.
Mně se při lepení stalo, že jsem omylem levou stranu nechtěně přilepil dříve než jsem chtěl (snažil jsem se pomalu lištu přiložit na správné místo a blbě jsem hnul levou rukou) a urvat to bylo dost náročné - malinko jsem si lištu ohnul a musel jsem ji pak v jednom místě rovnat...
Se správnou přípravou se toho není třeba bát...

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 
Termínem již zapadlé téma, ale zkusím navázat s dotazem jak jste spokojeni s lištami "po letech"? Lepení drží atp.?
Rád bych rovněž něco nalepil na M6 Wagon v podpisu. Kromě výše uvedeného jsem nalezl variantu u AG AUTO, případně JK DESIGN, kde lze mít třeba i variantní barvy. Originál dle obrázku nechrání celou plochu, proto hledám i jinde.
 
Mám neorigo přes rok a půl a drží krásně. Bez ní bych to měl dobitý. Musím sehnat i na prahy.
 
Nalepeno, třeba to zaujme i někoho jiného... koupeno nakonec zde.
Perfektně zabaleno, dodání 10 dní a lepení na pohodu, tedy po lehké přípravě.
Zbytek ukáže čas.

20230324_prep.jpg 20230324_done.jpg 20230324_b1.jpg
 
Ta moje neznačková stále drží jak přibitá - protože jsme čuně a auto moc nemyju, tak se mi na ní dělají všemožné skvrny a vždycky si říkám, zda půjdou dolů a pak vždycky jdou - krom škrábanců (většinou od dětí) je da lišta jak nová.
Tedy u mne spokojenost.
 
Back
Top