• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zatmavení zadních světel (fólie x sprej)

obávám se že ano:/ ale ej to jediné řešení, které tě bude držet dál od problému s pojištovnou...:/
 
Ty moje LED lampy maj celej housing z černýho plastu ale plexi je čirý a jelikož je tam místo paraboly DPS s ledkama, tak to vypadá tonovaně i když neni :)
P1150222.JPG

Tady mám ještě porovnání z průběhu montáže, kdy sem měl vnitřní ještě klasiky a vnější už namontovaný LEDkový.
P1200249.JPG
 
Deri: To klukům s kombíkama radši neukazuj nebo si nasliní zbytečně do klávesnice :D
 
ja bych jen doplnil že je ještě možnost Plasti dip SMOKE ;) ... strhneš to taky snadno...dle meho snadněji než folii a aplikace je snadna :)
 
Deri: To klukům s kombíkama radši neukazuj nebo si nasliní zbytečně do klávesnice :D
Nenasliní, jenom mám pravidelně každou chvíli při řešení zatmavení lamp nutkání něco po ruce prohodit oknem, či zdí :D

Ty moje LED lampy maj celej housing z černýho plastu ale plexi je čirý a jelikož je tam místo paraboly DPS s ledkama, tak to vypadá tonovaně i když neni :)
Zobrazit přílohu 1875

Tady mám ještě porovnání z průběhu montáže, kdy sem měl vnitřní ještě klasiky a vnější už namontovaný LEDkový.
Zobrazit přílohu 1876
Ten pásek tam je do 3. brzdovýho? To nějak zvažuju a zatim jediná varianta mě napadla tam narvat klasickej LED pásek, jak jsou takový ty "uni". Teda pokud se mi nepoštěstí sehnat stříšku s brzdovým :-/
 
Ten pásek tam je do 3. brzdovýho? To nějak zvažuju a zatim jediná varianta mě napadla tam narvat klasickej LED pásek, jak jsou takový ty "uni". Teda pokud se mi nepoštěstí sehnat stříšku s brzdovým :-/

Jojo ten pásek byl v tý sadě se světlama do třetího brzdovýho. Při objednávce těch světel byla možnost zvolit variantu pro sedan nebo 5dveř.

Z toho 3. brzdovýho sem akorát musel vyndat tu rozptylovou čočku pro žárovku a ten pásek tam místo ní vlepil.
P1200252.JPG P1200253.JPG
 
Se dá sehnat levně, ale vždy se po ní zapráší :) Pokračování jinde, ať to tu nespamujem ;)
 
For Deri a Natural: vozim v autě 23' ku teleskop tím ych asi vytunil ty ledky ne?:D

Jo no prostě trošku závidím ale řešení už je prostě to zatmavil opravdu jen lehoulince aby to nebilo do očí a poznali to jen oko znalce;)
 
Tady máš nějaké foto, jak by varianta nechat žárovky sériově vypadala: http://forum.mazda6club.com/exterior-modifications/226594-tinted-tail-lights.html
Vím, že to někdo zkoušel a z blízka to nebylo vůbec ono. Myslím, že to byl před lety pweter, ale vůbec jistej si nejsem.

Zvu sem borca, co má lehce zafóliovaná zadní světla a vypadá to pěkně, tak třeba sem napíše postřehy :)

Presne tak, ja som to skusal. Ako zdroj som mal navod na mazda6forum. Ked clovek je zrucny, dokaze sa s tym pekne vyhrat a nebude to vyzerat tuzersky. Kedze auto mi odvtedy zase o nieco viacej zostarlo, tak sa mi s tym uz nechce hrajkat
 
Back
Top