• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Plato/roleta do kufru - čištění

luciash

člen KLANu
95
Ahoj,

nějaký "šikula" mi zašpinil prsty od "stříbřenky" (nebo stříbrné barvy při opravě pátých dveří?) roletu do kufru (už jsem to tak koupil).
Nevíte, čím to nejlépe vyčistit, aby se povrch plata nenarušil? Nějaké ředidlo? Zkoušel jsem Cif, ale nic moc :rolleyes:

IMG_9550.JPG IMG_9551.JPG
 
Ja nevím, ale asi vykartáčovat nějakou šamponovací mrchou je asi blbost co? Nějakým čističem na koberce nebo nábytek.... jinak mě nic moc nenapada
 
Poslední úprava:
Díky za nápady. No možná něco zkusím koupit (doma nic takového jako koberce nemáme), ale nevím... Ono to plato není "kobercové". Spíš taková ta tvrzená roleta. Ale možná by nějaká pěna mohla zafungovat... Asi se v tomto případě moc lidem do rady nechce, abych jim pak nespílal, až si to poleptám nějakým dryjákem... ;)
 
no je to těžky mno :D ... tak bych to vyzkoušel radeji z vnitřní strany co to uděla, takovej test na nečisto :D den bych to pak nechal radeji vyschnout a viděl bys :) ...
 
Poslední úprava:
Definitivně bych se vyvaroval ředidel a podobných a šel na to mechanicky - kartáček na zuby, zubní pasta atp. nějaké jemné abrazivo.

Ještě mě pak napadla alternativa - černý lihový fix a jemně jej prstem rozetřít - podobně jsem opravoval škrábance na palubce.
 
Poslední úprava:
Tak jak se povedlo ci nepovedlo odstraneni?

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Back
Top