• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Plnohodnotné plechové rezervní kolo na kombi

RomanM6

nový člen
10
Dobrý den,
poptávám 1 plnohodnotné plechové rezervní kolo na Mazda 6 GH kombi, modelový rok 2009.

Rozměr plechového disku: 6,5J x 16 ET55
Rozměr pneu: 205/60 R 16

Nabídněte prosím.
Děkuji.
 
S dovolením, či vlastně i bez něj se připojím - pokud je tam Bose subáč v kufru, tak to tam půjde narvat taky ne ?

Romane - pokud neseženeš, kup si prostě někde v pneuservisu nový plecháč a na něj si nech nazout nějakou ojetou pneu ze zásob servisu. Minimálně já to takhle udělám. R16 plecháč je cca 1400Kč a guma ze zásob řekněme 100-200kč.

Rozměrem jsi si jist ? Toto tam 100% vejde ?
 
S dovolením, či vlastně i bez něj se připojím - pokud je tam Bose subáč v kufru, tak to tam půjde narvat taky ne ?

Romane - pokud neseženeš, kup si prostě někde v pneuservisu nový plecháč a na něj si nech nazout nějakou ojetou pneu ze zásob servisu. Minimálně já to takhle udělám. R16 plecháč je cca 1400Kč a guma ze zásob řekněme 100-200kč.

Rozměrem jsi si jist ? Toto tam 100% vejde ?
Děkuji za tip. Určitě se vejde, přes léto jsem tam měl i se subwooferem jednu zimní pneu ze sady přesně v tomto rozměru.
 
Určitě se vejde, přes léto jsem tam měl i se subwooferem jednu zimní pneu ze sady přesně v tomto rozměru.
Potvrzuji a podepisuji v plném rozsahu, v létě na delší trasy beru do GH jednu zimní 215 50 R17 "pro jistotu" bez polystyrenové výplně a vleze se bez problémů i se subwoferem. zbytek roku jezdím s lepící sadou. :p
 
Ja tam v lete nosim jeden zimak R16 a v zime jednu letnu R18. Z plastoveho krytu z rezervy z GG/GY liftback/sedan treba odrezat nohy a padne to tam skoro presne, s 225mm sirokou pneu R18 to trci asi 2 cm hore takze dno kufra nieje uplne rovne, ale s gumenou vanou je to vidiet minimalne. Nevyhoda je, ze vsetko vybavenie z GH je o par cm dlhsie ako z GG ( kluc na hever obidve casti, trojuholnik, tazne oko) takze ani jedna tato suciastka sa nezmesti do plastoveho krytu z GG a treba to mat zabalene v handre niekde okolo rezervy na volno hodene.
 
Pneu i s diskem zarezervována, zítra pro ni jedu. Nakonec se mi ji podařilo sehnat s rozměrem disku 6J x 16 ET50, dle velkého TP také OK.
Všem výše děkuji za příspěvky.
 
Back
Top