• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Pojištění

pweter

výkonný člen KLANu
105
Kde máte poistenú svoju Mazdičku?
A poradíte nejaký srovnávač poistenie v ČR?
 
Mám svou CX3 u Uniqa. Platím 8500 Kč ročně a mám tam úplně všechno (povinný , havarijko , všechny skla , zvěř , vandalismus, GAP , atd. ) a kontakt jsem měl přes www.epojisteni.cz
 
Tak tohle mě taky zajímá, příští týden nám dorazí CX3, tak jsem zkoušel pojišťovny, Allianz 32 tisíc, ČP 24 tisíc, na nabídku Uniqa od dealera ještě čekám. Takže ty vaše částky mi připadají jak sen, čím to?
 
Je potřeba vědět kolik má člověk bonusů u ČKP. Pošli mi do zprávy jméno a příjmení, rodné číslo a motor a spočítám a pošlu kolik by to vycházelo :D
 
Je potřeba vědět kolik má člověk bonusů u ČKP. Pošli mi do zprávy jméno a příjmení, rodné číslo a motor a spočítám a pošlu kolik by to vycházelo :D

No bonusů bude asi nula, jelikož auto jsme měli napsané vždy na někoho z rodiny, teď už to chceme na sebe. Ale že by byl rozdíl na bonusech z 30 tisíc na 7 tisíc se mi stejně nezdá :)
 
To je absolutně normální, to tak je. Základní sazba na objem do 2000 ccm je kolem 10000,- no a havarijní je to stejné, není kde čerpat bonusy. Já jsem si na novu M6 spočítal povinné, havarijní s 1% spoluúčastí za 11000,- ročně. Chce to spočítat u různých pojišťoven. Dobrá je ČPP pro lidi, kteří nemají bonusy. Jestli by si chtěl, tak mi pošli zprávu a spočítám ti to, klidně to můžeš uzavřít jinde, to je mi v celku jedno :D

Ještě upozorním, že to ovlivňuje věk člověka, kde bydlí a dokonce i výkon.
 
Tak tohle mě taky zajímá, příští týden nám dorazí CX3, tak jsem zkoušel pojišťovny, Allianz 32 tisíc, ČP 24 tisíc, na nabídku Uniqa od dealera ještě čekám. Takže ty vaše částky mi připadají jak sen, čím to?
Uff to jsou hrozné cifry :eek:
 
No bonusů bude asi nula, jelikož auto jsme měli napsané vždy na někoho z rodiny, teď už to chceme na sebe. Ale že by byl rozdíl na bonusech z 30 tisíc na 7 tisíc se mi stejně nezdá :)

Ano je to tak, jelikož mám své první auto, tak jsem taky bez bonusů a platím s přítelkyní ročně 16.000,- povinný + havarijko (zvěř, krádež a podobný srandičky).
A máme to u Kooperativy, od nich jsme dostali nejlepší nabídku.
Co mám za mazdu, najdeš u mě v podpisu. :)

Ale musím uznat že se to havarijko vyplatilo hned po 3 měsících, viz. https://www.mazdaklan.cz/threads/djn3o-mazda-6-gh.919/ kdy mi dělnící co opravovali silnici, poškodili auto (poškrábali).
Když jsem se ptal v Mazdě na cenu (kde jsem to nechával opravovat) tak mi bylo řečeno 35.000,- cca. (takhle jsem platil jen spoluúčast 5000,-), takže ...
 
Poslední úprava:
Jak jsem psal SmN by to vyšlo na 17300,- u ČPP. Je fakt možnost využít jiného pojistníka, ale tam potom člověk si nevyjíždí svůj bonus. Třeba ne mne by to vyšlo na 9700,- u ČPP a u Generali s 1% spoluúčastí dokonce za 8600,- (skla jsou zbytečná při tak nízké spoluúčasti).
 
Taky mám GH poprvé na sebe, takže zaúřadoval @marabu a dostal se pod všechny nabídky s přehledem. Už k němu jde i druhá GH a bývalou GG si nechal nový majitel taky napočítat u něj :)
Spokojenost. A něco k tématu třeba i zde: OUT
 
Tak já jsem pokročil, dostal jsem nabídku od dealera Mazda, POV 150/150, havarijko s 5% a gapem na 12 měsíců, pojištění kol a ráfků, včetně všech asistencí, skel atd za 16 tisíc. To už mi přijde celkem ok. Co myslíte?

Jinak @Natural za chvíli bude aktuální to ledkování, tak já se pak ozvu :)
 
Čaj borci, můžu se zeptat jak veliky platite pojistky na cx-3? At vim na co se mám připravit, vím že to záleží od toho co všecko je pojištěny ale su zvědavej. Aspoň +/-
Díky

Čest.
V prvé řadě gratuluju k mazdičce a druhá věc, hodně taky záleží jestli máš odježděný nebo ne (jde o bonusy).
Já jelikož mám první auto, tak platím docela ranec za svou mazdu 6 (16.000,- povinný + havarijko).
 
čaj borci, tak mi pojistku na cx-3 spočitali na 12 700 kč i s havarijkem, je to ok? cena předváděčky je 558 000 kč, revolution, black jet, awd
 
Studoval nekdo smluvni podminky, kde je podrobne uvedeny, na co se pojisteni vztahuje a na co uz ne, nebo koukate jen na cenu? Ja se dival zatim jen na podminky CSOB Pojistovny, Allianz a Kooperativy. Napr. Allianz povazuje za vandalismus jen prokazatelne umyslne poskozeni zaparkovaneho vozidla. Kooperativa zase ma treba to,ze plni kradez jen pokud se jednalo o nasilne prekonani systemu zabezpeceni. Takze kdyz nekdo corkne klice, vleze do auta, nekde ho rozflaka, tak smula. V servise zjisti,ze auto bylo radne odemceno.

CSOB ma zase vyhodu v tom,ze nevztahuje pojisteni jen na vandalizmus, havarii, odcizeni ap., Ale na vse a pak tam uvadi vyjimky. Allianz napr. Rika,ze se to vztahuje jen na havarii (skody zpusobene nahlym pusobenim mechanickych sil na auto - uvadi primo stret,naraz a pad), vandalizmus (prokazatelne umyslne poskozeni zaparkovanecho vozidla) ap. a pak taky uvadi seznam vyjimek.
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top