• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Policie vs. řidiči

No nic moc tam není napsáno. Já například bych doporučil, že když jedete v mlze a dojede vás auto a drží se za vámi, tak není potřeba mu vypalovat sítnici a je lepší mlhovky vypnout. Bohužel to málokomu dojde i když na něj třeba blikneš.
 
jj souhlasím, já to jak blbec vypínám vždycky a třeba i když zastavím v šeru/noci v zácpě a stojím na autohold, tak zmačknu ručku, aby zhasly brzdovky, když za mnou někdo další zastaví
 
no a bohužel tam nenapsali vypínání v koloně a městě s pouličním osvětlením.........i když je to zbytečné, potkávám za slunečného dne i policejní auto s mlhovkama
 
Me by docela zajimalo to, jak spousta aut ma udelane denni sviceni z utlumenych mlhovek. Typicky u Octavie 2 pred fl. Tise se to toleruje a nebo to nesmi byt?
 
Kupoval jsem denní světla pro Miatu NB a toto bylo v návodu.
Rozdíl ve svítivosti a denní světlo musí být schváleno dle ES (ECE R87), myslím že to je nějaké písmeno na (vrchní kryt) světla, na STK i policie to pozná, ale kdo by na to upozorňoval. Případně to někdo doplňte, třeba se pletu........
 
Buď měřili, podle těch cedulí na zemi (i ta třicítka je neplatná) nebo sledovali dole stopku, ale to pochybuji, že mají takový zoom. :)
 
Back
Top