• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Prague Unit sraz - 21.9. v 18 hodin na parkovišti Tesco Avion

Pražský sraz s motokárama mi vyhovuje nejlíp v termínu:


  • Celkem voličů
    10
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Zdar lidi, je čas se po měsíci zase potkat, pokecat a samo i poměřit síly na motokárách :) Kdo nechce motokárovat, může se v CMK areně třeba dobře nadlábnout ,-)

Čili otázka je termín - hlasujte v anketě (pokud někomu vyloženě nevyhovuje středa - pište) ! Vzhledem k tomu, že se bude jednat o všední den, navrhuji začátek srazu okolo 18té hodiny a přesun na motokáry nejpozději v osm, abychom stihli alespoň dvě rozjížďky........

update 18.9. :
hlasování hovoří jasně, termín je 21.9. ! Nejlbíže k motokárám, kde zaparkujeme všichni by mohlo být parkoviště u Tesci v AVION areálu nejblíž k McDonaldovi viz mapa https://goo.gl/maps/VrDjE5mfJvA2 - začátek trasy. Pak se přesuneme do CMK arény. Pokud bude pršet, navrhuju se sejít rovnou v CMK.

Těším se na vás po dlouhé prázdninové době!
 
Poslední úprava:
pokud se něco nečekaného nestane, tak se na motokáry stavím, je třeba ladit lepší časy na okruhu žeeeee
 
Špatný datum večer se vracím rozlámanej z lodě.Sedět 16 hodin v "lidovém voze "T4 je opravdu " zážitek".:confused:
Ale v sobotu je sraz v Jedovnici tak si udělám výlet.;)
 
Poslední úprava moderátorem:
hlasování hovoří jasně, termín je 21.9. ! Nejlbíže k motokárám, kde zaparkujeme všichni by mohlo být parkoviště u Tesci v AVION areálu nejblíž k McDonaldovi viz mapa https://goo.gl/maps/VrDjE5mfJvA2 - začátek trasy. Pak se přesuneme do CMK arény. Pokud bude pršet, navrhuju se sejít rovnou v CMK.

Těším se na vás po dlouhé prázdninové době!
 
Sem v práci do 6 večer, takže no chance se dostat včas 100km daleko :D
 
To by muselo bejt za co ji dát napít :D tenhle měsíc byly vyšší náklady, takže se musí šetřit ;)
 
A jaj... njn vyssi naklady nejspis znamenaji posun v race projektu, nicht war ?
 
já to mám taky s otazníkem, žena je na neschopence chorá a já musím obstarat děti ze škol atd. pokud budu stíhat ukážu se v aréně
 
No ja jel na zaver jizdu sam, takze to zrovna boj nebyl. Ale v te predchozi jizde vyhral on o 8 tisicin. To byl teprve boj! :D
 
tak ještě dodatečně ke včerejšímu srazu :

Kdo neprijel zavahal! Motokary super, hned prvni jizdou jsme obsadili tri mista v denni top ten a @Nahasapimapetilon se dostal do tydenni top ten (o tisicinu za nim bude i @Ter Leeloo II ). Diky vsem zucastnenym za prima pokec i pojezdeni a Nahasovi i za pekny polet v Subaru :D Cekam, ze nas maji na nejaky kamere v arealu a brzo to bude na Youtube :D
 
Back
Top