• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé sraz Prague Unit - 31.7. od 17ti hodin OC Šestka

Který termín srazu vám lépe vyhovuje, abyste dorazili?

  • 7.8. od 16ti hodin

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    9
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
zdar všichni, měsíc utekl a tak bychom se mohli zase potkat, pokecat a zajít na motokáry.

hlasujte prosím v anketě o termínu srazu

edit:


jelikož termín jste odhlasovali celkem jasně a s převahou, sejděmež se v neděli 31.7. na střeše OC Šestka v rohu u dalekohledu jako vždycky :) odtud pak přesun na motokáry kolem sedmé hodiny do CMK Zličín

 
Poslední úprava:
Hlasoval jsem pro 31.7. termín 7.8. bych taky bral.Jenom nic dříve.
 
ještě nabízím variantu rychlosrazu s motokárami tuto neděli a oficiální srázek v dalších termínech. Dodávám pro doposud nehlasující motokárové experty @Nahasapimapetilon @Ter Leeloo II a další, že CMK nakoupili jiné pneumatiky, o dost víc to klouže a tím pádem se jezdí o cca.vteřinu a půl pomalejší časy a je to o kus zajímavější poježděníčko :)
 
Lakat nekoho na pomalejsi casy, to je zajimava strategie :D. Ale zasel bych. Zatim jsem hlasoval spise pro 31.7..
 
Hlasuju pro 31.7. protože stejně ten večer nejspíš pojedu do středních čech vrátit kámošovi COčko jinak určitě směr Praha v létě krom Pálavy v srpnu nejedu ;)
Jaká by byla lokace, kdyby to bylo toho 31.7. ?
 
no koukám že datumový favorit je 31.7. :confused: tak si to užijte, o den dříve razím na dalekou a dlouhou dovolenou, jináč bych se samosebou zúčastnil
 
Jaká by byla lokace, kdyby to bylo toho 31.7. ?
lokace předpokládám, že někde v okolí Zličína ať nejsou zbytečné přesuny. Zatím tohle datum vede, obávám se že budu stíhat až zase motokárky..... pověřím tedy funkcí organizátora/fotografa/vedoucího prezenční listiny asi Robina :D
 
.. motokary si nenecham ujit.. :) mam dotaz nebudete mit nekdo s sebou diagnostiku? Potreboval bych vycist duvod jedny rozsviceny kontrolky.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
díky všem za účast na jako vždy vydařeném srázku, naprosté většině i za účast na motokárách, vydařený race :) Obzvláště japonsko-maďarská vložka dost pobavila :D

IMG_1609.jpg
 
jo jo, sraz i motokáry byl super, cesta domů dobrá - z dálnice jsem sjížděl s průměrem 9,9 l a @Natural ovy LED couvačky jsem vyzkoušel při zajíždění do garáže - svítí dost dobře :)
 
Jo motokáry super :cool:

Já cestou domu stáhnul spotřebu z 9,9 na 9,5 :D pohodička 95 tempomat .... a nějakej mazďák se zamnou kochal až do Loun než odbočil mejma ledkama :D
PS: cesta přes Slaný na sever v noci +20 minut :D což je trochu lepší než +45min ve dne :D
 
Back
Top