• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Prasklý držák tlumiče

lukyn97

člen KLANu
54
Ahoj po přezouvání kol jsem se dozvěděl že mám prasklý horní uložení pravého zadního tlumiče dá se někde objednat? viz foto řešil to už někdo?☺️ Děkuji za odpovědi.

IMG_20221024_173424.jpg IMG_20221024_163230.jpg
 
Najít to zabralo asi 30sec....Tak nevím, jestli to tobě nešlo, nebo jsi to pro jistotu ani nezkoušel.

Čísla dílu tam máš. Akorát nevím na jaký to máš motor a rok (pro jistotu), to jsi buď neuvedl ani do příspěvku, ani do profilu nebo to já nějak nevidím...zázrakem. Ale jsem už starší pán a mám prý špatnou jednu jakousi vrstvu oka říkala doktorka. Předepsala mi kapky :D

Uložení.jpg
 
Najít to zabralo asi 30sec....Tak nevím, jestli to tobě nešlo, nebo jsi to pro jistotu ani nezkoušel.

Čísla dílu tam máš. Akorát nevím na jaký to máš motor a rok (pro jistotu), to jsi buď neuvedl ani do příspěvku, ani do profilu nebo to já nějak nevidím...zázrakem. Ale jsem už starší pán a mám prý špatnou jednu jakousi vrstvu oka říkala doktorka. Předepsala mi kapky :D

Zobrazit přílohu 42942
Díky to už si dohledám mám (mazdu 3bm-rok 2013 motor 2,0 benzín)
 
Back
Top