• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Prevodovka 6st. do RF5C

pweter

výkonný člen KLANu
105
Robil tu niekto túto zámenu? Čaká ma výmena prevodovky a spojky na RF5Ca zvazujem, že by som prešiel na 6st.
Preto hľadám niekoho, kto to už robil resp má túto modifikáciu. Viem, že bude treba meniť aj lanovody, kulisu radiacej páky a tehlice, no či to za tú námahu tá vymena stojí.
 
Od Martina Moriarty chcem vsetko brat, ten myslim, ze mi moc neporadi ohladom montaze a skusenosti z prevadzky.
Ak by mu nieco chybalo, skusit oslovit ten vrakac co je na druhej strane dialnice :D

Ter: Tu diskusiu som necital. Kazdopadne on riesi benzin a ja ropu.
 
Robil tu niekto túto zámenu? Čaká ma výmena prevodovky a spojky na RF5Ca zvazujem, že by som prešiel na 6st.
Preto hľadám niekoho, kto to už robil resp má túto modifikáciu. Viem, že bude treba meniť aj lanovody, kulisu radiacej páky a tehlice, no či to za tú námahu tá vymena stojí.
U benzínu jsme s rakkinem těhlice neměnili,jen lanovody,kulisu a převodovku.Nejhorší jsou ty lanovodyJinak vše pasovalo.Pro více info,zavolej p.Mikušovi do Palkovic.
 
Od Martina Moriarty chcem vsetko brat, ten myslim, ze mi moc neporadi ohladom montaze a skusenosti z prevadzky.
Já jen, že měl jako jeden z prvních tuto přestavbu na dieselu :) Ale už to bylo dávno, není nad to se zeptat.
 
Back
Top