• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Přihrádka spolujezdce

Dvoři

člen KLANu
66
Zdravím pánové! Mám takovej blbej problém a sice zamknul jsem si přihrádku a nejde odemknout... Nevíte jak se to dá vochcat a otevřít? Mám v tom peněženku 
 
Zkoušel jsi druhe klíč? Jeden je totiž tzv "hotelovej", s nim jde jen odjet, nejde s nim odemknout ta přihrádka a kufr (viz mazda manual). A možná by to šlo vysadit....
 
vysadit to pujde, stačí když zatlačíš dolní P pant do leva a pak by to melo vypadnout.
 
Tak jsem to pořešil jinak...poté, co jsem zamknul přihrádku, tak se zlomila část vložky v zámku a proto to nešlo odemknout a otevřít. Věc se má tak, že ta příhrádka moc bezpečná neni, protože když pořádně zaberete, tak akorát vylomíte zobáček v zámku, kterej tu přihrádku drží nahoře a poté co jí otevřete, tak se tam ten zobáček dá vrátit :cool:
ve výsledku jsem vyměnil zámek a jede se dál :)
 
Back
Top