• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Jakej typ auta

Prevala

nový člen
8
Zdravím chlapi. Nevím jestli jsem na správném místě když tak se omlouvám. Mám takovej problém vlastním Mazdu 6 první registrace 11.2013. a ve velkém techničakem je uvedené tip auta GH ale dle VIN dekodéru je to GJ jak zjistím co je pravda . Děkuji za každou radu.
 
Zdravím chlapi. Nevím jestli jsem na správném místě když tak se omlouvám. Mám takovej problém vlastním Mazdu 6 první registrace 11.2013. a ve velkém techničakem je uvedené tip auta GH ale dle VIN dekodéru je to GJ jak zjistím co je pravda . Děkuji za každou radu.
Ahoj. Máš GJ. Vždy platí co je ve VIN, takže jmzGJ.... Do techničáku se psalo GH (označení předchozí generace) kvůli homologaci na starý chladivo v klimatizaci.
 
Zdravím chlapi. Mám takovej problém . Vlastním Mazdu 6 rok 2013 už dva roky až tet jsem si všiml že ve velkém techničakem mám uvedené typ auta GH ale dle VIn dekodéru je GJ . Jak zjistím kde je chyba . Děkuji za radu .
 
žádna chyba..jedná se o standartní věc kvuli homologaci, stačí tady zapátrat a najdeš podrobnější vysvětlení. Každopáně je to běžná situace.
 
Takže když budu objednávat nějaké náhradní díl se mám držet to co je napsané v techničaku nebo VINkem
 
Takže když budu objednávat nějaké náhradní díl se mám držet to co je napsané v techničaku nebo VINkem
Dle VIN. Mnohdy ve vyhledávači náhradních dílů můžeš přímo napsat VIN a podle toho systém e-shopu vyhledá přesný ND.
 
Back
Top