• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Neoriginální rádio , reproduktory a zesilovač

Podle logiky z RX-8, tam se to přepíná stejně a 12/24 se mění podžením Mode.
Žial tlačítko MODE tam nemáme a ostatní tlačítka mi to nezmění. Jde s tím žít, jestli jsou 3h. ráno nebo odpoledne, to v autě většinou rozliším ...
 
Žial tlačítko MODE tam nemáme a ostatní tlačítka mi to nezmění. Jde s tím žít, jestli jsou 3h. ráno nebo odpoledne, to v autě většinou rozliším ...
Aha já myslel že jo na 6 po fl je, ale tam mám extra tlačítka na hodiny u hodinového displaye, tak nic no😒.
 
@Macyn na GH se to dělá održením tlačítkem na originálním rádiu. Přes volant to nejde
Říkám mám po fl a tam jsou dvě tlačitka přímo u displaye hodin. A u Rx kde je spousta věcí podobných ne-li stejných to jde přes mode na volantu.
 
To rádio vypadá podobně jak EONON, tam jde všem tlačítkům nastavovat funkci. Dokonce každé tlačítko může mít 2 funkce, jinou na zmáčknutí a jinou na podržení.
Také jsem měl za to že hodiny nastavit nejdou, až když jsem zapomněl na to že to nejde, tak jsem je intuitivně nastavil :p Takže:
Přepnout pal. počítač aby zobrazoval hodiny, na levých ovladačích na volantu podržet tlačítko SET, dokud hodiny nezačnou blikat a pak šipkou doleva měnit hodiny a šipkou doprava minuty, šipky nahoru a dolů vynulují minuty. Akorát neumím přepnout z 12H na 24H zobrazení.
Eonon mi z obrázků přišel trošku kvalitnější, že já ho před pěti lety hned nekoupil... 😃 Tohle programovatelná tlačítka asi nemá a je to nejspíš nějaké ZWNAV, tak jsem ho našel na ali i za stejnou cenu. To co píšeš zní logicky, ale tenhle postup nastavení hodin mi nefunguje(předface), nerozblikají se, i když to SET držím minutu. Hodiny mi šly i dříve nastavit jen na rádiu, pokud se dobře pamatuji. A taky mi to přešlo do režimu 12h a na displeji je navi system nebo tak něco. S prodejcem jsme na to nastavení hodin nepřišli, ale jinak mi ten horní displej v komunikaci s volantem funguje mimo hodin stejně jako dřív.
 
Back
Top