• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Problém se zvukem - bluetooth, navigace

rado323f

člen KLANu
24
Zdravím všetkých.
Vedel by mi niekto poradiť. Stal som sa novým majiteľom mazdy 6 2,5 benzín GJ 2018. Mam problém zo zvukom. Ked pripojím mobil cez Bluetooth normálne sa sparuje len nie je počuť žiadny zvuk z mobilu. Ani pri hovore a ani keď dám prehrávať hudbu. Pri hovore ma druha strana počuje a ja druhu stranu nepočujem. Hlasitosť som našiel to by malo byt v poriadku.
Tak isto sa to chová aj pri navigácií nepočujem žiadne povely s navigácie.
Nemal niekdo takýto problém?
 
Zdravím všetkých.
Vedel by mi niekto poradiť. Stal som sa novým majiteľom mazdy 6 2,5 benzín GJ 2018. Mam problém zo zvukom. Ked pripojím mobil cez Bluetooth normálne sa sparuje len nie je počuť žiadny zvuk z mobilu. Ani pri hovore a ani keď dám prehrávať hudbu. Pri hovore ma druha strana počuje a ja druhu stranu nepočujem. Hlasitosť som našiel to by malo byt v poriadku.
Tak isto sa to chová aj pri navigácií nepočujem žiadne povely s navigácie.
Nemal niekdo takýto problém?
Ahoj a přímo hlasitost nastavení na samotném mobilu potom co mobil spáruješ ? Já musím (Nokia) vždy když poprvý spáruju telefon přes bluetooth s autem (nebo třeba televizí atd...) přímo na telefonu zvednout nastavení hlasitosti bluetooth.
 
Aj ta je naplno. Ako som písal aj originál navigácia nič nehovorí. Neviem co stim už som skúšal všetko možné . Dá sa to nejako celé resetovat a dat do pôvodného nastavenia?
 
Zkus na chvíli odpojit baterku. Mně tohle pomohlo s jinym problémem, kterej jinak vyřešit taky nešel.
 
Tak nepomohlo ani reset rádia ani odpojenie batérie. Ma ešte niekto nejaké rady? Alebo jedine servis mazda a prehratie softvéru?
 
Takže zesilovač bude v pořádku. BT nevím, ale podívej se do menu, jestli nemáš v navi vypnuté hlasové navádění.
 
Aj to som skúšal a nič. A v podstate aj usb telefón som pripojil cez kábel nastavil ako prehrávač a žiaden zvuk. Na displeji rádia normálne beži prehrávanie ale bez zvuku.
 
Aj to už skúšal a nie iba jeden a stále to isté . Ale v podstate zvuk ide iba pri rádií. Bluetooth, usb , navigácia je bez zvuku. Už vážne neviem ako to rozbehať. Ide nejako aktualizovať softver v domácich podmienkach? Ale len autorizovaný servis.
Verzia OS 70.00.352EU N
Verzia hudobnej databázy 00.09.000
 
Asi to nepomůže, ale zkoušel jsi dotaz na původního majitele? Jestli Ti prodal auto s vadou, měl bys mít minimálně nárok na slevu. Pokud bude vadný hw, tak to nebude levná záležitost.
 
Auto je DE takže to bude trochu problém. Ale čo už možná sa to nejako vyrieši. Skúsim zavolať ešte do Mazdy ci by nevedely nejako pomôcť.
 
Auto je DE takže to bude trochu problém. Ale čo už možná sa to nejako vyrieši. Skúsim zavolať ešte do Mazdy ci by nevedely nejako pomôcť.
Poslední je 70.00.367A ...
 
Aktualizácia systému úspešne prebehla ale problém stále pretrváva. Asi to tak vyzerá ze chyba bude niekde v hardvére rádia. Ale zas keby bol odhalený koncový zosilňovač na výstupe tak by nešlo ani rádio.Neviete o niekom kdo by mi to vedel pozrieť? Ale kde by som zohnal schému rádia?
 
Poistky si kontroloval? Ja ked som teraz kupil mazdu tak zabudli vlozit poistky k radiu a nehralo mi nic.
 
To som nekontroloval. Ale zas keby bola poistka zla tak by nehralo vôbec nič ale rádiové stanice hrajú bez problémov.
 
Back
Top