• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zvuk v navigacii cez bluetooth

milanma

nový člen
3
Dobrý deň, som tu nový, prosím o radu : nejde mi zvuk v telefonnej navigacii cez bluetooth, auto Mauda cx 5 rok 2020 a telefon Iphone13 ked si ich sparujem cez bluetooth tak mi nejde zvuk cez navigaciu v mobile ( waze, google maps ). Zvuk funguje iba bez bluetooth, prípadne ked si v nastaveniach bluetooth v aute nastavim moznosť iba telefon. Ked vypnem motor a nastartujem tak sa mi defaultne nastavi telefon + audio a tu mi to nejde. Dakujem za rady :)
 
Mně mluví navigace z telefonu přes ACP, ne přes bluetooth. A současně se zobrazuje na displeji auta. Přes bluetooth mi mluví jen antiradary.
 
Apple Car Play, v telefonu to máš, a v autě to poznáš podle USB - pokud je u něj bílý telefonek máš to. Pokud ne, musíš to nainstalovat.
Mění se ta krabička s USB, originál za cca 8 tisíc, ale dá se koupit i něco z číny.
 
ja používám android auto telefon propojím kablíkem s datovým usb v loketce a vše funguje
 
Back
Top