• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Problémy s brzdami

Lubo2

nový člen
2
Ahoj všem, mazda byla minulý týden na výměně v běžném servise na kotouče +destičky předek od té doby co proběhla výměna něco klepe na nerovnostech u LP kola avšak dokud se na auto nesahlo bylo ve 100% stavu bez vůlí najeto podstivych 78 000km od výměny brzd je vůle a bouchani u řidiče kola, byl jsem na reklamaci, bylo mi řečeno že to není chyba servisu což si nemyslím já jim to přivezl ok zpět mi daly auto s vůlí u LP kola říkaly že dnes vymění pistky a pokud to nezabere prý budu muset do mazdy na výměnu třmene jelikož mezi tím brzdicem a třmenem je vůle (mezera) a při najetí na nerovnou silnici se ozve tupá rána něco jako když je u starého auta unavena přední náprava (bylo mi řečeno že kotoupče a destičky si sedly k těm starejm brzdicum a trmenum blbě proto to dělá tyhle pazvuky úplně nevím jak se bránit, protože za auto sem platil v květnu 480 000kc s najezdem 63tkm ve 100% stavu , v aute vozím dvě malé děti a nemůžu zkousnout to že tam je vůle a bouchá to (jedna se o mazdu 6 2.5 141kw rok 2016, co byste dělaly vy na mém místě?
 
Back
Top