• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Projížďka po trasách Ecce Homo - 14.6.2015 aneb Ecce Homo Mazda Unit Race

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    5
  1. Kolikrát jste si to dali?? Provoz vidím žádnej :D
Mrzí mě to, ale příště to snad vyjde...
 
Nezkrotna a divoka :D jak z nejake telenovely :D
Noo alespon kdyz se mi neco stane, tak vim kdo me rychle hodi do nemocnice :) ... priste volam tebe a ne RZ :D
:D Pravá jihoamerická telenovela :D
  1. Kolikrát jste si to dali?? Provoz vidím žádnej :D
Mrzí mě to, ale příště to snad vyjde...
Nejdřív nahoru a dolů po novém Eccáku a potom ani nevím kolikrát na tomto starém. Tam opravdu provoz vůbec nebyl a bylo to peckovní. Fakt bych kecal kolikrát, pořád jsme jezdili nahoru a dolů :D
Jojo příště už ti to musí vyjít, 100% by sis to užil :)
 
Ty jo, ani já nevím kolikrát jsme jeli tu starou trasu, ale myslím, že ta 6x celkem, 3x nahoru a 3x dolů.. ale na 100% to fákt netuším :D
 
To bych řekl, že určitě víc. Ještě průzkumná jízda, potom 2x projetí. A pak ještě projížďky, kdy byl @Davep zakempovanej v zatáčkách :D Ale přesný počet fakt neřeknu, možná se můžu zkusit zeptat brzd :D
 
Protože má 17" kola, tak drží lépe v zatáčkách :) A je potřeba taky někdy vyvětrat a pořádně projet ;)
 
se omlouvám za svou dědkovskou jízdu, páč ty drapáky už jsou celkem nic moc na tohle :D , a hlavně už je jen dojíždím :) ... na silničních pláštích a bez kufrů jezdím svižněji :D ... jinak super @Davep díkes za videika :) parádní práce. Škoda, že jsem lama a zapomněl jsem onboard kameru ve Šmoulovi :-( ... tak někdy příště :D
 
se omlouvám za svou dědkovskou jízdu, páč ty drapáky už jsou celkem nic moc na tohle :D , a hlavně už je jen dojíždím :) ... na silničních pláštích a bez kufrů jezdím svižněji :D ... jinak super @Davep díkes za videika :) parádní práce. Škoda, že jsem lama a zapomněl jsem onboard kameru ve Šmoulovi :-( ... tak někdy příště :D

Cim vic motorkaru bude u jizdy uvazovat jak ty a nebudou hnat stroje na krev,pokud k tomu nejsou podminky,tim lip. Ja tvemu stylu jizdy davam rozhodne palec hore
 
Tak vis jak :D muj styl zavisi na nalade a trase a okolnich podminkach :) tahat za plyn umi kdejakej trotl, ale co potom s tim ;) ... z vyjizdky je potreba se vratit celej a ne ve futralu :D
 
Tyo, vzpomínám, vzpomínám, koukám na fotky, videa a zpětně musím říct, že i přes to, že bych si nejradši nafackovala musím uznat, že to bylo naprosto parádní. Doufám, že třeba příští rok vyjde něco podobného a já se toho budu moci zúčastnit. :) Tentokrát si ale třikrát rozmyslím, jak se k mazlovi budu chovat. Beztak mi to do teď nemůže odpustit :D. Krásné vzpomínky ! Škoda, že začíná zima, hned bych tam vyjela znova :rolleyes::cool:
 
Když napadne sníh, můžeme udělat snowraize v Jedovnicich, jsou zde pěkné serpentiny
 
Tak si zajeď někam na zmrzlou letištní plochu. Neni nad to naučit se na tý klouzačce zvládat auto za všech situací.
 
Back
Top