• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Repase náprav Mazda CX-9

Bazinga

nový člen
1
Zdravím mám dotaz, má někdo zkušenost nebo kontakt na někoho, kdo je schopny udělat repasy všech silenbloku obou nápravnic? Napravnice jsou v pořádku, bohužel na zadek se nedají koupit silenbloky a je potřeba vyměnit celou napravnici. A to se mi úplně nechce. Týká se to CX-9 r.v. 2008. Díky za jakékoliv informace.
 
Poslední úprava moderátorem:
Vyplati se to s temi naklady okolo??? Nebo jsou s tim problemy??? Jsem na vazkach zda to hodit do plynu jezdim za 13,4 atak stale s tou myslenkou koketuju.
 
Ahoj, náklady nejsou nikterak velké. Já jezdím s LPG kolem 14-15-16l /100km v průměru. A samá chvála.
 
Docela dost vazne nad tim uvazuju, hlavne jako alternativa k benzinu. Kdyz stale strasi s tim zdrazovanim. Ale i tak, jezdit za polovic je docela mila predstava. Je to křižník a pohodlny tak chvili si ho chci nechat.
 
Já to řeknu asi tak, je mi jedno kolik stojí benzín, ale cena s lety bude růst, myslím si že v brzkých letech aby vystrašili lidi, bude růst dramaticky. Z důvodu, emisí a ekologie ''. Je směšné že takto k této problematice radikálně jen EU. Ale to jen tak na okraj. LPG je super alternativa, protože jesli skoro v 3200kg autě s motorem 3.7 V6 jezdím v průměru okolo 2,-Kč /km, a sedím v luxusu. Tak mi to teda vyhovuje. ?
 
No prave, nechcese mi vzdavat toho prostoru a pohodli. Mel jsem vyhlidlou X5 ale to je prostorove jak Fabie proti te Mazde. Kamarad ma Q7 a i ta je mensi prostorove byt jsou skoro stejne dlouhe. Kde jsi to nechaval delat ten plyn? (Jinak EU a politicke strany to je na samostatné forum)

Jeste jak mas velkou nadrz? Mas ji dole misto rezervy?
 
Back
Top