• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Rez u zcela nového auta - sedačky

Tak rezavý zadní sedačky v mexickejch M3 jsou tady na fóru ten nejmenší a nejlépe odstranitelný problém. Zavez to po domluvě prodejci kdes jí koupil a během dopoledne ti to opraví. Co by za to tady jiní kolegové s CX-3, nebo CX-5 dali, kdyby se jejich problémy takhle rychle a grátis opravily.:)
 
Taky mám rez na sedačkách. Ale do Kladna nikdy nepojedu po zkušenosti.
Myslíte, že s tím můžu jet někam do Prahy aby to odstranili? Případně tam řešit i jiné záručné opravy?
 
No, co se týče zrezlých sedaček, tak bohužel nedaří se mi sjednat opravu v Mazdě tak snadno, jak tu někteří psali.

Kupoval jsem auto (předváděčka) v Karlových Varech už se zmíněnou vadou a trval jsem na tom, aby to bylo opraveno. Bohužel nevyšly vstříc a já i tak auto koupil, protože bylo za zajímavou cenu.

Tak jsem se pak zeptal v Aspektě v Plzni, jestli by to opravili a ty říkali, že na záruku to neudělají ať se ozvu dealerovi, kde jsem to kupoval. Nechal jsem to chvíli odmlčet a viděl narůstající případy zde i jinde na fórech, jak s tím lidé jezdí do autorizovaných servisů a trvají na opravě - a bylo jim vyhověno. Tak jsem se ozval dealerovi do Karlových Varů, vysvětlil situaci a čekal na vyjádření. Ty to opět poslali do Mazdy ČR, která se vyjádřila, že to není pohledová strana a nemá to vliv a tudíž servis není povinen to opravit jako záruční opravu.

A to jsem jim i říkal, že abych jim to alespoň trochu vykompenzoval, tak si tam nechám rovnou nahrát CarPlay a AA, což budu hradit a kdyby si to rozumně naplánovali, tak v době aktualizace systému můžou pracovat na těch sedákách. Ale bohužel, ani to nepomohlo.

Takže jsem opět na začátku a nikomu se do toho nechce. Asi zkusím zavolat do Car Star Praha, prý jsou tam ochotnější.
 
Až budeš mít po garančce, přijde ti na email dotaz od dovozce, mazda europe jak jsi byl spokojen se servisem.Tak jim to tam hezky napiš, že ti odmítli opravit rezavý sedačky, šmejdi karlovarský.. :mad:
 
Zdravím já mám mexičanku rv. 10.2015 a vše naprosto v pořádku ani tečka,žádná rez. Bude se to nejspíš týkat určité série.
 
Aj u vas takto lietaju zadne sedacky..? akoby boli odklipovane alebo tam chyba nejaky klip..


 
Taky hlásím opraveno. Týden auto bylo v servise.
To si robis srandu...to ti len sedacky robili alebo aj nejaka plecharcina a lakovanie? Mne sedadla spravili za den. Rano som auto doniesol a vecer zobral. Jedine to trebalo robit ked bolo suchoa teplo nech to zaschne

Odoslané z SM-A520F pomocou Tapatalku
 
nene - defakto jen sedačky, ale oni to museli odvést někam do lakovny prej....
 
20180426_145409.jpg
To si robis srandu...to ti len sedacky robili alebo aj nejaka plecharcina a lakovanie? Mne sedadla spravili za den. Rano som auto doniesol a vecer zobral. Jedine to trebalo robit ked bolo suchoa teplo nech to zaschne

Odoslané z SM-A520F pomocou Tapatalku
U mně jim na to stačily 4 hodiny od 7 do 11hodin a docela se jim to povedlo.:cool:
 
Back
Top