• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Rozvody na 2.3 DISI Turbo

Je to opravdu teorie protože to nevidim,ale pokud jsou rozvody opravdu OK i VVT je nový, tak se zaměř na ovládání oleje do VVT. Zřejmě tam dochází k nějakýmu nechtěnýmu pootočení vačky zřejmě v důsledku špatně ovládanýho VVT. Ale ber to prosím jen jako teorii.
 
To mazání do VVT jsem taky prověřoval, ventil mám nový, na zdroji 12V chodí, jak má. Ale přivádí mě to teď na pár myšlenek. Leštil jsem průměry uložení vačkových hřídelů (špony z rozmlácených šálků se dostaly až do hlavy), ubral jsem cca 0,02 mm na průměru v místě, kde je vstup do olejového kanálku pro VVT. Může to mít vliv? Zajímavé je, že když je motor studený, žádné klepání se neozývá. Máš pro to nějaké vysvětlení?
 
Ještě mě teď napadla taková věc, a myslím, že to bude ta příčina podle toho, co jsem viděl za videa. Je normální, že když startuju, mám dole ventilové víko a svíčky, dívám se na olejový ventil časovacího kola, tak z vrchního kanálu ventilu teče olej proudem?
 
Ahoj kluci, prosím Vás, nevíte kde by se dalo sehnat to VVT Kolo? V originálu je cena 11200 bez DPH, což mě trochu zaskočilo. Děkuji předem za radu, popřípadě za odkaz.
 
Ahoj kluci, prosím Vás, nevíte kde by se dalo sehnat to VVT Kolo? V originálu je cena 11200 bez DPH, což mě trochu zaskočilo. Děkuji předem za radu, popřípadě za odkaz.
Kde to stojí takovou raketu? Napiš mi sz. Ti hodim odkaz k večeru.
 
Mazdar chlapi.
Je to už přibližně půl roku, co mám CX7 2.3 disi turbo 191kw 2008 rok.
Z auta se mi dělá husina, jakej to je démon po sešlápnutí plynu.
Kde co si sám opravím nebo vyměním ale do rozvodů se mi moc sťourat nechce.
Od řetězu to řechtá takže je to jasný a když už to bude otevřený tak vyměnit všechno.
Takže prosím vás, doporučily by jste mi někoho schopného mazdího řemesla na Českolipsku?
Popřípadě i kdekoliv jinde.
Moc díky za odpověď.
 

Podobná vlákna

Back
Top