• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Ruční brzda

Marlex2020

nový člen
10
Zdravím, chtěl bych se jen zeptat, zda by mi někdo poradil. Dneska jak bylo ráno chladno, tak jsem zaregistroval u své Mazdy 6 GH, že se mi nějak jinak chová ruční brzda než obvykle. Dělá to jiný zvuk a záběr na první zub je dle pocitu delší a páka volnější v záběru. Kontrolka se rozsvítí ještě před záběrem na první zub a hlavně i ten zvuk toho cvakání zubu je jakýsi tlumenější než dříve. V kopci ale ručka drží v pohodě, jen se jinak chová než týden zpátky. Díky předem za rady.
 
a nepřibržďuje ti jedno kolo? je možné, že na jednom brzdiči se ti nevrací a zůstala viset, tomu by odpovídala ta volnější páka v záběru
 
Většinou když se začne takhle chovat ručka, tak se nevrací páka na brzdiči na doraz... přitáhnutím si akorát to kolo víc přibrzdíš a jak bude někde námraza tak se to kolo sekne a sklouzne ...
 
Back
Top