• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Samolepky MazdaKlan.cz

Ahoj, taky mě prosím napište mezi zájemce. Vzal bych si samolepky na rámeček RZ.
 
Poslední úprava:
Zdravím,
díky skvělé domluvě s @HHBota jsem od něj obdržel pár samolepek na přání. Konečně se podařilo je vyfotit, takže posílám foto předek a zadek s Mazdaklan rozlišováky ;) Je to i pro ty, co mají rádi Autopalkovice a pana Mikuše :)

předek.jpg zadek.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Zdravím,
díky skvělé domluvě s @HHBota jsem od něj obdržel pár samolepek na přání. Konečně se podařilo je vyfotit, takže posílám foto předek a zadek s Mazdaklan rozlišováky ;) Je to i pro ty, co mají rádi Autopalkovice a pana Mikuše :)Zobrazit přílohu 43042Zobrazit přílohu 43041
Jo takhle jsi to vymňouknul.?Já při tom tvém zadání jsem si úplně nedokázal představit co s tím zamýšlíš.Vypadá to decentně.?
 
Zdravím, jsou ještě k mání samolepky ?, chtěl bych na okno, která by se lepila ze vnitř auta.
 
Back
Top