• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Samolepky MazdaKlan.cz

neco o samolepkach jsem zaslech na srazu na Vysocine :D
porad doufam ze si nejakou odvezu z Palavy:cool:
 
neco o samolepkach jsem zaslech na srazu na Vysocine :D
Ano, @zdufi navrhoval, že rád zajistí a pokud to klapne přiveze na Pálavu. Nyní záleží jaký je zájem a jaká bude cena. Nechávám tyto záležitosti na domluvě samolepekchtějících a neangažuji se do výrobních procesů ;)
 
Čau, na sraz se nedostanu, ale kdyby tě šlo najít někde v okolí Zlína tak bych tě rád našel a o jeden kousek bych měl vážný zájem. ;):rolleyes:
 
Čau, na sraz se nedostanu, ale kdyby tě šlo najít někde v okolí Zlína tak bych tě rád našel a o jeden kousek bych měl vážný zájem. ;):rolleyes:
Upřesni okolí Zlína, nebo mi to napiš do interní zprávy, jinak není problém - samolepku máš u mne.
 
@Bouu se tu objevuje na foru tak v pololetnich intervalech, ted ma obdobi utlumu, tak musis vyckat. Nicmene co si tak pamatuju, tak podle toho, jak mu dlouho trvalo si vyzvednout od @Vitus objednane tricko (zda uz k tomu vubec doslo), tak bych si nedelal moc iluze o samolepkach :rolleyes::D.

Pamatujete když se říkalo že cigáni v létě nepracují? No tak to jsem já a v zimě mám moře práce :D
 
schov me dve, v sobotu vyzvednu
přijedu v pátek kolem 20-21 hod,kdo dřív si mňa najde a nebudou nálepky množstevně vyčerpány,ten ju má. A nabízím servis - lepení samolepek, které po tomto nalepení drží, cen se nemosíš bát, su z chudého kraja, tak mňe stačí málo, třeba úsměv a dík :):D;)
 
Pokud by snad chtěl někdo samolepku Waze, budu v sobotu na chvilku na letišti.
 
Plánují jezdit bez rámečku RZ. Chtěl bych to vyměnit za nálepku na okno, nejlíp dvoubarevnou. Dělá někdo? Muže mě někdo poskytnout rastr? Nechám vytisknout.
 
Plánují jezdit bez rámečku RZ. Chtěl bych to vyměnit za nálepku na okno, nejlíp dvoubarevnou. Dělá někdo? Muže mě někdo poskytnout rastr? Nechám vytisknout.
Kdyby jsi byl tak hodnej a udelal jich vic, rad bych si jednu od tebe vzal (koupil samozrejme) zadni spz mam prilepenou 3M a nejsem poznat ze jsem v MK. Slo by se s tebou pak dohodnout ?
Dik
Lukas
 
Uvidíme, co mě kde řeknou o nejmenším odběru. Abych neměl doma 100ks.. Kontaktuji firmu, kde sem si dělal celopolep, kolik jsou mě schopni vytisknout. Dám ti vědět.
 
Napiš to pak sem, možná bych to tam taky plácnul i když asi bych uvítal spíš něco decentnějšího
 
Plánují jezdit bez rámečku RZ. Chtěl bych to vyměnit za nálepku na okno, nejlíp dvoubarevnou. Dělá někdo? Muže mě někdo poskytnout rastr? Nechám vytisknout.
Pár lidem jsem už nálepky vyráběl.Není tisknutá,ale plotrovaná.Mám klaňácké dvojbarevné(bílo-modrá),nebo bílá reflexní.
 
Back
Top