• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Samolepky MazdaKlan.cz

A to jsi tisknul řezaný nálepky bez pozadí? Samotný písmenka na přenosové fólii?
 
O malou nálepku bych měl taky zájem, až budou ty varianty, co měly být minulý týden ;)
 
Ahoj, jak je to s výrobou, zvládne tedy někdo? Pokud ne, tak kolega z práce je grafik a než přešel k nám, tak dělal tiskového grafika, takže bych ho mohl zneužít, 100% by to měl i kde nechat vytisknout. Stačilo by mi tedy dostat se k datům a zde dohodnout, jaké nálepky bychom chtěli.
 
Poslední úprava:
Tak ještě aktualizace, jelikož hned v hlavičce je logo v křivkách, tak ani data napotřebuji a grafik mi s tím udělá cokoliv si budu přát, už jsem s ním i hodil řeč, takže defakto stačí se domlouvit na nějaké verzi (verzích), jemu je to jedno, celé mi to připraví a pořešil by i výrobu, jak jsem správně tušil, tak kontakty má.

Rovnou nadhodím, že já bych měl docela spadeno na reflexní, čistě písmena hezky jednotlivě vyřezané, která se tu někdy v minulosti řešila. Bude to sice varianta určitě nejdražší, ale taky asi nej :)
 
Rovnou nadhodím, že já bych měl docela spadeno na reflexní, čistě písmena hezky jednotlivě vyřezané, která se tu někdy v minulosti řešila. Bude to sice varianta určitě nejdražší, ale taky asi nej :)
Tyhle už jsem dělal a pár lidí už je tu ode mě má.Buď reflexní bílá a nebo klasické dvoubarevné logo ve velikosti jaká je na rámečku RZ.Samozřejmě velikost se dá upravit dle libosti.
 
Taková verze mi přijde úplně nej, když jsem si i zkusil udělat vizualizaci, tak to vypadá super :)

mazda-logo-white.jpg
 
Mě by se líbila ta dvoubarevná varianta co kopíruje originál a mám představu menší velikosti a nalepení do horního rohu zadního okna.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Pokud je někdo aktivní a nechá je vyrobit, rád poskytnu tiskové podklady. Veškerá další distribuční činnost je na výrobci.
@Vitus ste skúšali kontaktovať? Možno by vám pomohol a nemuseli by ste vytvárať logo z printscreenu webu..
 
Ja to mám takhle.
Dost dobré, já bych akorát vynechal .cz, to je tam takové disproporční a já jsem tak trošku magor asi :)

@Vitus ste skúšali kontaktovať? Možno by vám pomohol a nemuseli by ste vytvárať logo z printscreenu webu..

Jak jsem psal, není potřeba :) , logo je na webu v křivkách, s tím se dá udělat naprosto cokoliv, není to screen. Jakákoliv úprava je jednoduchá, ať už barev, nebo velikosti, která je díky křivkám vlastně neomezená, aneb chceme polepit třeba letadlo? Můžeme :)


- pánové @Polsonside @ppfox : klidně můžeme i jak píšete, já bych nebyl proti a když se nás na nějakou verzi sejde víc, tak tím lépe

Nezkusíme tedy udělat nějaký seznam, kdo by měl zájem? Já se následně klidně o výrobu postarám, pokud není něco už vysloveně rozjednané. Dávám tak čistě možnost / nabídku, že se toho mohu ujmout, když bude zájem.
 
Já bych ji vzal určitě - nemám možnosti si to řešit sám, takže když někdo nechá něco vyrobit a nebude to stát ty majlanty :joy: tak budu moc rád :cool:
 
Já bych ji vzal určitě - nemám možnosti si to řešit sám, takže když někdo nechá něco vyrobit a nebude to stát ty majlanty :joy: tak budu moc rád :cool:
Posílám za poštu.Zatím toho není moc.Kdyby jsi měl zájem, tak SZ.Rozměr 235x17mm.
 
Back
Top