• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

SD orig. navi. Mazda CX 3

Muri

nový člen
6
Zdravim Mazďáci, potřeboval bych poradit jestli někdo neví kde můžu prodat SD navi. orig.pro tu moji CX 3 je nová, nerozbalená ;)
 
No ... uplne normalne asi jako vsechno ostatni, ne? ;) Na bazos.cz, aukro.cz, sbazar.cz, ebay.com ...
Muzes si udelat i inzerat zde na foru v sekci Prodám.
 
Bohužel tady se spíše kupovalo na ebay do 1000,- Kč i s dopravou s cenou 6000,- asi neuspěješ.
 
Stačilo přečíst fórum k navigaci kde tyto informace jsou já řešil letos v dubnu a stálo mě to cca 935,-Kč samozřejmě v Mazdě cca za 14000,- Kč
;)
 
No ... Mazda, ne-Mazda ... ale proc to vubec prodavas Ty, kdyz jsi to poridil k autu a ted jsi zaskocen cenou (patrne vetsinou nelegalnich kopii) prodavanych karet? ;)
 
to vis kdyz jsem prorizoval mazdaka vybava challenge tak navigace byla za priplatek pokud si pamatuji cca 12500 primo v prodejne kterou jsem jak jinak koupil ;) a Podívej po nekolika dnech postou dorazila tahle co ted se snazim prodat :(
 
to vis kdyz jsem prorizoval mazdaka vybava challenge tak navigace byla za priplatek pokud si pamatuji cca 12500 primo v prodejne kterou jsem jak jinak koupil ;) a Podívej po nekolika dnech postou dorazila tahle co ted se snazim prodat :(
Pocitej max 4000 s velkym stestim jinak 2000-2500 !!!
 
Back
Top