• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Sedačka

psladek78

výkonný člen KLANu
132
Je pls možný, že v 1000km se udělá taková boule na perforovaný kůži? V kapsách nic nenosim samozřejmě … nikdy jsem neměl, tak nevim 🤷‍♂️ diky
IMG_9164.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Jj, jak kosti tlaci do sedacky, a hlavne vpravo (ve smeru jizdy), kvuli castejsimu pohybu nohy. Mam to stejny (ale teda po 41tkm :)),.
 
ahaaa tak konečně vím jak zjistit jestli se mam dobře nebo jestli jsem chudý :) :) jen nevím jak to zkombinovat když jezdí i žena..ta je hubená a bude mi v tom dělat binec :)
 
@Reddwarf vyměnit ženu za "bohatší model". :)

Já sem taky chudej a navíc s obzvlášť špičatym zadkem (takže obzvlášť chudej) a tyhle prďůlky jsem měl na všech sedačkách ve všech autech.
 
Po kolika km se to udelalo? :) ja cekam az dorazi molitan 🤷‍♂️
Mohl by jsi mi napsat pak cenu materiálu kůže/potahu a molitanu na podsedaku. Mám na GJ tu boční opěru podsedaku hodně promáčkanou a teď i přestal hřát sedák, tak bych rád orientačně veděl cenu, na kolik by mne to vyšlo. Díky
 
Ja to budu mit na zaruku tak vedet nebudu asi max se muzu zeptat :)
Mohl by jsi mi napsat pak cenu materiálu kůže/potahu a molitanu na podsedaku. Mám na GJ tu boční opěru podsedaku hodně promáčkanou a teď i přestal hřát sedák, tak bych rád orientačně veděl cenu, na kolik by mne to vyšlo. Díky
 
Back
Top