• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Slabé a pomalé vyhřívání sedadel

Mě zase připadá, že hřeje jen sedák. Ale to je téma jinam pač mám mazdu 3.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Koukám, že co mazda, to unikát a tak jdu taky přihodit do mlýna :D

Na mé šestce jsou sedačky textilní, opěradla hřejou perfektně, náběh, teplota, ( ve fordu mi hřeje jen zadek a za 3 minuty si pálím p.... ) , takže vše celkem fajn, ovšem sedák nehřeje asi vůbec, do přečtení tohoto vlákna jsem to nepovažoval za vadu, nýbrž vlastnost, ale zase vedle :)
 
Tak já zase pozoruji v mé mazde to co ty na Fordu a to úplně přesně. Cítím jen sedák a to doslova pálí prdel takže během chvíle vypinam. V jiném autě pokud hreji i záda tak je to příjemné a lze mít pustenou i celou cestu.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Koukám, že co mazda, to unikát a tak jdu taky přihodit do mlýna :D

Na mé šestce jsou sedačky textilní, opěradla hřejou perfektně, náběh, teplota, ( ve fordu mi hřeje jen zadek a za 3 minuty si pálím p.... ) , takže vše celkem fajn, ovšem sedák nehřeje asi vůbec, do přečtení tohoto vlákna jsem to nepovažoval za vadu, nýbrž vlastnost, ale zase vedle :)
To vypadá jako by ty sedačky vyráběli ožralí na plech :joy:
 
Back
Top