• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Sportovní doplňky na CX-3 - výfuky, sport packet... atd.

Od včerejška už mám namontováno.Vizuálně i zvukově perfektní.Už jsem tu někde psal,že cx3 má sexi zvuk ted je to sexi na pátou nejmín.Fram
To se mám na co těšit. Cítíš to i na výkonu? U mě se Remus a Kuroi spoilery ještě válí v polici a čekají až dorazí kára. Snad 2.7. Tak jsem zvědav. Ještě pořeším bezrámečkové uchycení SPZ.
 
To se mám na co těšit. Cítíš to i na výkonu? U mě se Remus a Kuroi spoilery ještě válí v polici a čekají až dorazí kára. Snad 2.7. Tak jsem zvědav. Ještě pořeším bezrámečkové uchycení SPZ.

Zatím jsem se jenom kochal zvukem.Myslím,že ty 2koně a 2 newtonmetry žádnou velkou díru do světa neudělaj.F
 
Jo, vypadá to moc moc hezky. Taky o tom uvažuji a mám to v plánu, že bych to do té mé japonečky nasadil :).
Odkud jsi objednával? Z ofiko stránek Remus nebo jsi to kupoval někde jinde?
 
Jo, vypadá to moc moc hezky. Taky o tom uvažuji a mám to v plánu, že bych to do té mé japonečky nasadil :).
Odkud jsi objednával? Z ofiko stránek Remus nebo jsi to kupoval někde jinde?


Přímo ze stránek Remus placeno kartou on-line.Objednáno v sobotu a ve středu odpoledne to DPDčko přivezlo.
 
Tak to je super :). Nic, začnu pomalu něco střádat do pokladničky :)
 
Cena dobrá :). Z těch obrázků to moc nejde poznat,ale to máš ty větší koncovky (ty nejdražší) mebo jsou to ty menší (průměr 98)?
Já našel jedny stránky, kde prodávají ten výfuk od Remusu a mají ho podstatně levnější než z těch ofiko stránek. Tam vychází ten výfuk + ty černé koncovky (průměr 101) na cca. 20 tisíc (715EUR) a nebo ty menší černé koncovky na cca. 16 tisíc (570EUR)
A co sem kukal, tak poštovné nad 50EUR je zdarma. Ale nějak se mě to nezdá, že by na ofiko stránkách to prodávali výrazně dráž. Tam bude asi někde nějaký háček, možná hák :).
 
Cena dobrá :). Z těch obrázků to moc nejde poznat,ale to máš ty větší koncovky (ty nejdražší) mebo jsou to ty menší (průměr 98)?
Já našel jedny stránky, kde prodávají ten výfuk od Remusu a mají ho podstatně levnější než z těch ofiko stránek. Tam vychází ten výfuk + ty černé koncovky (průměr 101) na cca. 20 tisíc (715EUR) a nebo ty menší černé koncovky na cca. 16 tisíc (570EUR)
A co sem kukal, tak poštovné nad 50EUR je zdarma. Ale nějak se mě to nezdá, že by na ofiko stránkách to prodávali výrazně dráž. Tam bude asi někde nějaký háček, možná hák :).

Ty černé titanovo-carbonové mají průměr 102mm to jsou ty nejdražší.Ono je na výběr asi z 6 koncovek 3 nerezové a 3 černé.A taky pozor na padělky.Celej výfuk je z nerezu a je k tomu homologační list.
 
Jasný. No já si to ještě pozjišťuju a napíši jim tam pár emailů. Jsou to tyhle stránky: http://www.fsw-tuning.com/index.php?cat=home
Můžeš také koupit u nás v atodílech Elite ( oficiální prodejce Remus u nás v ČR) já ho tam kupoval. Byl jsem první, tak ho museli nejdřív zalistovat do ceníku :) Doba dodání cca 10 dní. Dostal jsem i 20% slevu:) a cena s těma nejlepšíma carbon -titan koncovkama byla 19 500,- Kč.
 
Tak v tom případě není co řešit :)

Mají nějaké stránky? Můžeš prosím tě sem když tak hodit odkaz?
 
To mně taky zajímá, asi budu muset začít dělat noční nebo ňákou banku:D:D
 
Můžeš také koupit u nás v atodílech Elite ( oficiální prodejce Remus u nás v ČR) já ho tam kupoval. Byl jsem první, tak ho museli nejdřív zalistovat do ceníku :) Doba dodání cca 10 dní. Dostal jsem i 20% slevu:) a cena s těma nejlepšíma carbon -titan koncovkama byla 19 500,- Kč.

Na mě v Elitu koukali jak kdybych přiletěl z jiný galaxie.Prý auto je moc mladý,u nás v katalogu to není.Tak neotravuj.Elit Ustí n/l a Most.
 
Na mě v Elitu koukali jak kdybych přiletěl z jiný galaxie.Prý auto je moc mladý,u nás v katalogu to není.Tak neotravuj.Elit Ustí n/l a Most.
Elite K.Vary v pohodě. Mají na základě mé poptávky zalistováno v systému po celé ČR. Jak jsem psal výše. Zítra sem hodím klidně ofocenou fakturu ;)
 
Elite K.Vary v pohodě. Mají na základě mé poptávky zalistováno v systému po celé ČR. Jak jsem psal výše. Zítra sem hodím klidně ofocenou fakturu ;)

To je v pohodě jsme tu na foru tak jsem hodil do pléna mojí zkušenost.Vše je v lidech,když na to s......tak s tím nic nanaděláš.
 
Ted to neberte jako nejakou provokaci (tentorat ne), uprimne me to zajima - k cemu je takovy "jiny" vyfuk od Remus? Meni to neco jineho, nez zvuk? Mozna bude trosku lehci, ale vydrzi aspon dyl, zvlada lepe korozi? Predpokladam, ze kvuli 2 HP si to asi moc lidi nekupuje.
 
Myslim ze je to iba koli zvuku. Ak to aj nejaky vykon prida tak max. na vrchole kde to na tomto type auta vyuziva malokto. Moze byt aj tak ze hore prida dole ubere. Ale mozno sa mylim. Aspon u motoriek je ziaduca vymena filtra a koncovky doladit elektroniku na "brzde".
 
Ted to neberte jako nejakou provokaci (tentorat ne), uprimne me to zajima - k cemu je takovy "jiny" vyfuk od Remus? Meni to neco jineho, nez zvuk? Mozna bude trosku lehci, ale vydrzi aspon dyl, zvlada lepe korozi? Predpokladam, ze kvuli 2 HP si to asi moc lidi nekupuje.

U mě je to jistý rozmar koncovky vypadaj výborně zvuk je skvělý co se týče dílenského zpracování je to celé z nerezu tak to snad něco vydrží.U mě s tím auto vypadá líp to je asi vše.Fram
 
Back
Top