• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

představení Srovnejte si novou Mazdu 3 s tou starou

Super srovnání. Koukám, že už se vše stáčí jen k tomu jak auta vypadají a ne jak jezdí. Jasný - nikdo v tom ještě nejel, ale začínám mít pocit, že automobilky čím dál více ponoukají vzhled jako nejzajímavější modernizaci. Ono je to vcelku logické - vkus se mění periodicky a to co bylo ideálem krásy pár let zpět, už dnes dávno neplatí a za pár let to zase přijde do mody.
 
Super srovnání. Koukám, že už se vše stáčí jen k tomu jak auta vypadají a ne jak jezdí. Jasný - nikdo v tom ještě nejel, ale začínám mít pocit, že automobilky čím dál více ponoukají vzhled jako nejzajímavější modernizaci. Ono je to vcelku logické - vkus se mění periodicky a to co bylo ideálem krásy pár let zpět, už dnes dávno neplatí a za pár let to zase přijde do mody.
To víš, Alfa Romeo s tím začala, a pak se to už jen kopírovalo. No řekni, snažíš se celý roky udělat AUTO a pak jsi na tom s prodeji úplně stejně jako Franta odvedle co něco zfušuje a obleče do hezkého kabátku. No neštvalo by tě to? Prostě design dělá 30 - 50% úspěchu prodeje a tak to prostě máme. Rozplýváme se nad kdejakýma pičičandama vokolo, ale aby to dobře jezdilo, nekurvilo se to a šlo to levně opravit, vlastně ten základ, to GRÓ, to už nás zas tolik nezajímá. A na tom ty automobilky rejžují nejvíc. Na lidské blbosti, pýše a nadutosti.
 
Moje rec. Linka na predni masce zataji, ze je to,Mazda a zadni sloupek pripomina Alfu. Proc ne, kdyz 3valcovy Ford ma masku od kdysi vyberoveho a predrazeneho vozu Aston Martin?
V nove M3 nikdo nejel, podvozek lze hodnotit jen teoreticky, z noveho nevyzkouseneho motoru maji technici v servisech uz ted husi kuzi...ale novinari vedi, ze to bude skvele auto.
Jako majitel posledni prodane M3 G165 necitim, ze jsem vedome poridil sedivou nezajimavou mysku.
A uz jste slyseli cenu M3 s novym motorem? Mozna nadseni opadne.
 
Moje rec. Linka na predni masce zataji, ze je to,Mazda a zadni sloupek pripomina Alfu. Proc ne, kdyz 3valcovy Ford ma masku od kdysi vyberoveho a predrazeneho vozu Aston Martin?
V nove M3 nikdo nejel, podvozek lze hodnotit jen teoreticky, z noveho nevyzkouseneho motoru maji technici v servisech uz ted husi kuzi...ale novinari vedi, ze to bude skvele auto.
Jako majitel posledni prodane M3 G165 necitim, ze jsem vedome poridil sedivou nezajimavou mysku.
A uz jste slyseli cenu M3 s novym motorem? Mozna nadseni opadne.
Kompletni cenik nove Mazdy 3 vcetne balicku najdete uz na Mazdanews. Tech 860 v plne nalozi, je fakt hodne. Na druhou stranu, za 550-580 to bude velmi dobre vybavena koupe, pokud bude ta torzka fungovat, jak ma..za dva mesice uz bude na salone.. tak jsem zvedav

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Back
Top