• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Střešní příčníky

Ahoj, tak jsem se nakonec rozhodl koupit box Thule Motion XT L (černá lesklá). Vejdou se tam jak lyže 180 cm, tak i pro kempování je to dost objemný box. Nosnost prý 75 kg. Letos v létě otestování přes 3.000 km do Itálie i s cyklonosičem na kouli.
Při plném otevření zbývá tak cca 1-2 cm od "pátých" dveří.
Jen mezi dnem boxu a anténou rádia ("ploutvičky") po zatížení zůstává tak 1 - 2 mm, což bude za jízdy v reálu asi "nula" :-(. NA ploutvičku jsem raději nalepil ochrannou nálepku na ochranu laku.
Viz. foto.

20230723_093313.jpg 20230803_192726.jpg 20230803_192851.jpg 20230803_192900.jpg 20230803_192901.jpg
 
Co tak vypodložiť nieco na zadný priecnik, nech to trochu zodvihne? Napr. pol cm gumu…
 
Ahoj, tak jsem se nakonec rozhodl koupit box Thule Motion XT L (černá lesklá). Vejdou se tam jak lyže 180 cm, tak i pro kempování je to dost objemný box. Nosnost prý 75 kg. Letos v létě otestování přes 3.000 km do Itálie i s cyklonosičem na kouli.
Při plném otevření zbývá tak cca 1-2 cm od "pátých" dveří.
Jen mezi dnem boxu a anténou rádia ("ploutvičky") po zatížení zůstává tak 1 - 2 mm, což bude za jízdy v reálu asi "nula" :-(. NA ploutvičku jsem raději nalepil ochrannou nálepku na ochranu laku.
Viz. foto.

Zobrazit přílohu 47235 Zobrazit přílohu 47236 Zobrazit přílohu 47237 Zobrazit přílohu 47238 Zobrazit přílohu 47239
Tak to bych se asi bál, že mi to tu ploutvičku "ukvedlá" za jízdy. Taky bych asi na ten zadní příčník dal nějakou gumu na ta místa, kde to na tom sedí, aby se to aspoň tak o ten 1+ cm zvedlo.
 
Ahojte. Neporadí mi prosím niekto kde by som vedel kúpiť malé cierne krytky do dier, kde sa upevňujú priecniky? Dakujem
 

Podobná vlákna

Back
Top