• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Subwoofer - aneb pro ty, co nemají BOSE

DavidCh

nový člen
9
Ahoj Mazďáci a Mazďačky,

protože mám rád celkem kvalitní zvuk a majdu jsem koupil v "no bose version", pomohl jsem si svépomoci. V podstatě to tu dávám jen jako inspiraci ostatním, kdyby také něco takového plánovali.

http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=21677

Ikdyž je původní audio celkem slušné (neni to plechovej zvuk jako v touranu, passatu a podobném lidovém vozítku), tak na vlastní zvuk nedám dopustit a pomalu to celé předělám k obrazu svému, teď pracuju na výškáčích selenium 1TW1 do trouhelníčků v předních dveřích.
 
Tak takhle vypadaj slíbené výšky 1TW1. Lak je montána, která udělala takovej zajímavej povrch a na dotyk to připomíná koženku, co je na dveřích origo. Kdo si to bude chtít prohlédnout, tak za měsíc s tím plánuju jet do Týnce na CW.

28417728265_49a543e279_o.jpg
 
Ahoj. Můžete mi někdo poradit kde nejlíp napojit přívod k aktivnímu subwooferu pod sedačku? Potřebuju to připojit na silový výstup který vede k reproduktorům a hledám nejvhodnější místo kde to provést. Mám Pioneer TS-WX130DA, je tam možnost kromě repro i normálního AUX vstupu. Jedna možnost je asi přímo na konektoru od MZD (už jsem ho měl jednou venku z palubky - není to složité), další by mohla být někde na pravém místě u nohou spolujezdce. Měl jsem tam už sundané kryty, je tam víc krabiček a konektorů ale nejsem z toho zatím moudrý. Neřešil jste už někdo něco podobného?
 
Back
Top