• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Tažné na BL MPS

Majkl Mps 3

nový člen
9
Zdravím ,nemáte náhodou někdo zkušenost jestli na Mazdu 3 Mps BL dat tažné zařízení ?jestli nebude vadit zadní sportovní nárazník .dekuji
 
Že by někdo chtěl sportovně jezdit s vozíkem na zádi, zajímavá představa :)
 
Proč ne, na vlastní oči jsem viděl letět po plzeňský dálnici prázdnej přívěsnej vozejk za transitem, 160 km rychlostí.....:D
 
Asi s tím je problém https://www.tazne.cz/tazna-zarizeni/mazda/3/hb/2009-2013/ když to ani Brink a Westfalia nedělají.
Originál taky MVG 0589-A taky asi nejde:
3.10 EU Tažné zařízení D-value = 9,5 kN, Vertical coupling load = 75 kg BDA1-V3-920A Tow bar harness required, PDS-Deactivation harness required for vehicles with OE Rear parking distance sensor. Not possible with lowering suspension kit.
Oprava, originál by mělo.
 

Přílohy

  • M309_BDA1-V3-920_Tow_bar_detach.pdf
    2,5 MB · Zobrazení: 4
Není to sice MPS ani BL, ale mám BK s dvoulitrem sedan originální body kit z výroby tam je a ve velkým techničáku mám tuším napsáno že nemůžu namontovat tažný ( mrknu na to ) on je na tom autě totiž delší ten zadní plastový nárazník oproti klasické verzi a ta koule by asi netrčela ven :) ( nebo málo ) Jestli to u té MPS nebude stejný jestli ty plasty nebudou oproti klasice větší. Když se podívám na různý fotky, tak určitě má MPSko ten zadní plast větší
 
Není to sice MPS ani BL, ale mám BK s dvoulitrem sedan originální body kit z výroby tam je a ve velkým techničáku mám tuším napsáno že nemůžu namontovat tažný ( mrknu na to ) on je na tom autě totiž delší ten zadní plastový nárazník oproti klasické verzi a ta koule by asi netrčela ven :) ( nebo málo ) Jestli to u té MPS nebude stejný jestli ty plasty nebudou oproti klasice větší. Když se podívám na různý fotky, tak určitě má MPSko ten zadní plast větší
Originál tažné na BL MPS lze, viz. tabulka.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Originál tažné na BL MPS lze, viz. tabulka.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
Omlouvám se, tabulky jsem si nevšiml :) No hledím a v provozu bych na to čuměl jako puk. Ale našel jsem v návodu co jsem psal výše na Sport verzi M3 BK 2.0 tažné namontovat nejde. Asi tenkrát ještě někdo uvažoval normálně :) tažné.jpg
 
Back
Top