• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Tečie mi olej

MazdaMarcel

nový člen
7
Ahojte.Som tu novy a aj auto mam len 3tyždne.Potrebujem radu.Tečie mi olej neviem ktory.S nadržiek nechyba.Silentblok motora je tiez ok.Uz som bol 2x v servise snim.Prvy krat ho umyli ze zatial nevidia odkial.O dva dni som ho odviezol naspat.Vtedy mi vymenili tu dvojitu medenu podlozku na turbe.Ze uz nevia nic.No zas je to plno oleja zo spodu.Niekdo radu?Poprosim.Dakujem

Sorry.Je to M6 2.0diesel 2006.
 
Poslední úprava moderátorem:
Je nějaká louže pod autem? Případně kde? Pokud by byla před levým předním kolem, tak je olej v intercooleru a dostává se tam přes turbo.
 
Ano, řidičovu stranu jsem myslel. Spodní kryt motoru je suchý? Blok motoru je suchý? Sundat vrchní kryt motoru, jestli to neteče někde z víka ventilů a neteče to po bloku a jak se to zahřeje, tak pak to dělá nepořádek.
 
Dakujem.Ten spodny kryt uz nemam.Hore pod vykom bolo kusok oleja.Umyl som no odtial to neni zatial.Dnes som bol na dlhej ceste.Zajtra dam zas dole krit.Akoze neviem ale moze to bit spod.(Neviem presne nazov)Ako je rozvod.Spod spodneho ako by som videl olej.Moze to byt odtial?
 
No super.Tak to cely rozvod komplet rozobrat?Super.Dakujem pekne.Este priblizne cenovo to kolko vyjde?Alebo kolko si moze uctovat servis as toto?Dakujem este raz.
 
Back
Top