• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Tuning CX-5

Muj puvodni dotaz se zakladal na tomto prispevku, ale mozna jsem jej spatne pochopil.
http://www.mazdaclub.cz/forum-tema/mazda6-gj-2013-91398?select=115668#message115668

Proc tedy nepomaha ani vymena za to nejlepsi na trhu?
Protože průměr kotoučů zůstává stále stejný a tak dostávají zabrat. Kdežto brake kit může mít kotouče větší - ostatně dávat tam vícepístkové třmeny na stejně velké kotouče nemá ekonomický význam. Nová generace Skyactiv modelů používá obložení se zvýšeným koeficientem tření, takže není problém ani tak s brzděním jako spíš s namáháním malých kotoučů. Nicméně z vlastní zkušenosti se mi zdá, že originální kotouče se už tolik nekroutí, jako tomu bývalo u 6 GH nebo benzínových CX-7 s 300 mm předními kotouči.
 
Poslední úprava:
Ja tam mám tie
http://www.aliexpress.com/item/2013...cuff-plate-door-sill-Trim-For/2048611387.html
len Ťa upozorňujem na strašný smrad čierneho plastu lemujúceho nerezový plech. Nezmizol ani za 6 týždňov čo boli na slnku na balkóne. Tak som lem obtrhal a nalepil bez toho. Tiež aj písmená CX-5 a vystupujúce čiary nie sú vyleštené ako na foto ale rovnakej štruktúry nerezu ako ostatný plech. Vyzerá to ale za tých 12 € prenáramne dobre :D. Aj by som ich odfotil a nechce sa mi :p
Jsi nejlínější člen v historii klanu :D
 
Za mě rozhodně tuning, vypadá to parádně. Rozhodně změna k lepšímu oproti originálu ;)
Nahoře je nápis CX-5 SKYACTIV?
 
Sú mi nejaké povedomé :) Aliexpress?
Dajú sa kúpiť aj po 1 ks ? (aby nebolo treba vyjednávať s colníkmi o DPHčke a cle)
 
Jasnacka , Aliexpress :). Jo videl jsem, že se dají objednat i po jedné.....když pohledáš. Já zatím se clem problém neměl :)
 
Sú mi nejaké povedomé :) Aliexpress?
Dajú sa kúpiť aj po 1 ks ? (aby nebolo treba vyjednávať s colníkmi o DPHčke a cle)

Prodejci na Aliexpressu nemívají problém deklarovat cenu zásilky dle přání zákazníka. Pokud to pak nebije do očí (něco jako 6" mobil za 15 USD nebo jako "dárek"), není problém. U nějakých kulatých plechů to IMHO celníci moc zkoumat nebudou, cena na zásilce kolem 20 USD je možná ještě přivede k otázce, která napadla i mě - jak někdo může za takovou kravinu vyhodit tolik peněz? :D
 
Asi závísí od colnice. Mne hyperaktívni colníci v PP zadržia každý väčší balík. Lišty na prahy a pedále prešli -boli do 22€ (stačilo potvrdenie o výške platby emailom). Za nakladaciu lištu na nárazník a veľké kryty nárazníkov som platil DPH a clo. Poplatky nie sú problém, horší je strávený čas vybavovaním na colnici.
 
Určitě máš pravdu. Vždy je to office od office. Tady s maličkostma nejsou problémy. Já bych nic většího na Aliex. asi neobjednával :) Koncovky se dají sehnat už někde od 28€......přišlo to v malé krabce. To by mohlo projít bez problému :)
 
No dobre, tak som dnes odfotil ;) (sorry za kvalitu fotiek a špinu :confused:)
Zobrazit přílohu 4045 Zobrazit přílohu 4044 Zobrazit přílohu 4043
taky jsem pořídil z ebaye http://www.ebay.com/itm/201030538276?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT
prolisy jsou lesklé, ale taky jsem strhal tu smradlavou černou hmotu, která dělala rámeček. Takhle se mi to líbí víc, akorát jsem musel zabrousit v některých místech ostré hrany - soudruzi v Číně ten okraj prostě neřešili.
25795693825_b5cb4d53b4_o.jpg
 
Back
Top