• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Tuning Vyskov 10.7.

Joo kde jsou ty časy, kdy jsem nechyběl ve Vyškově několik let po sobě ani na jednou tuningu :)
Potom to postupně začalo upadat a cca před 3 lety jsem se zařekl, že už tam nebudu jezdit.

Jojo Rymus je tam v létě už po několikáté :D


Byl si tam teda @Kupo ? Kolik bylo lidí. Kdybych nebyl v zahraničí, mohli jsme dát mazdascuk ve Vyškově někde :)
 
No, nakonec jsem se tam jel podivat aspon na jeden den protoze toho hudebnika bych asi neprezil a k tomu jeste nazivo. Tak jsem vyrazil v sobotu rano. Aut a lidi celkem dost, ale prislo mi ze co jsem tam byl taky po nejake odmlce asi 3 - 4 let tak mi prislo ze vidim porad ty stejny auta na placu. Vubec se to neobmenilo. Tak jsem si prosel hlavni plac, zkouknul jsem co stoji na louce za auta a kolem poledne jsem jel domu :D Mazd tam bylo zalostne malo, spis samej nemec nebo zabozrout. Jediny co jsme si z toho privezl jsou popaleniny druheho stupne ze slunicka :D
 
Tak to jsme se tam možná někdy potkali, páč cca takovou odmlku mám taky :D
Přesně to byl ten důvod, proč mě to přestalo tam bavit. Pořád to stejné. Tak aspoň, že ses opálil :D
 
Back
Top