• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz Ostrava - 29.4.2023?️

Přidáno do kalendáře: 29.04.23

Zúčastním se?

  • Ano

    Hlasy: 5 50,0%
  • Možná

    Hlasy: 5 50,0%

  • Celkem voličů
    10

Katka_S

rodinný člen KLANu
708
Čuus, blíží se jarní sraz ?

Kdy: sobota 29.4.2023
Kde: Dolní oblast Vítkovice, 49.818178,18.277609
Čas: 10:00

Slezeme se, pokecáme, pak bychom se projeli, sedli někde na jídlo (ještě upřesním). Kdo by nechtěl, může pak jet po vlastní ose. ?

Budu se těšit! Snad vyjde počasí ?

Mazdár!
 
To už bych měl být týden v číně :////// ale informace předána ženě, jen otázka, jestli jí tam budete chtít s dítětem :D
 
To už bych měl být týden v číně :////// ale informace předána ženě, jen otázka, jestli jí tam budete chtít s dítětem :D
Já si myslím, že není problém ? spíš bude otázka, jestli to dítě vydrží ? Případně se může stavit alespoň na pokec ?
 
Mam to trošku od ruky ale ak do vtedy opravim moju starenku po nehode tak by som možno došiel.
 
Doufám, že si objednala aspoň 25°C a jasno/polojasno... ?
Jinak pokud se nestane něco nečekaného, tak dorazím. ?
 
Čuus, blíží se jarní sraz ?

Kdy: sobota 29.4.2023
Kde: Dolní oblast Vítkovice, 49.818178,18.277609
Čas: 10:00

Slezeme se, pokecáme, pak bychom se projeli, sedli někde na jídlo (ještě upřesním). Kdo by nechtěl, může pak jet po vlastní ose. ?

Budu se těšit! Snad vyjde počasí ?

Mazdár!
Ahoj

Tak to určitě přijdu i mé 6tce
 
Bližší info ke srazu:

V 10:00
sraz v Dolních Vítkovicích - tady ZMĚNA, sejdeme se na parkovišti u Národního zemědělského muzea, 49.821486,18.280783

V 11:00
odjezd na oběd - Restaurace Ondráš, Ostravská 140, 739 25 Sviadnov

Po obědě projížďka směr Frenštát pod Radhoštěm - upřesní se na místě, podle toho, kdo se bude chtít projet ? a taky podle počasí.

Těšíme se ?
 
Bližší info ke srazu:

V 10:00
sraz v Dolních Vítkovicích - tady ZMĚNA, sejdeme se na parkovišti u Národního zemědělského muzea, 49.821486,18.280783

V 11:00
odjezd na oběd - Restaurace Ondráš, Ostravská 140, 739 25 Sviadnov

Po obědě projížďka směr Frenštát pod Radhoštěm - upřesní se na místě, podle toho, kdo se bude chtít projet ? a taky podle počasí.

Těšíme se ?
Teď po úpravách nás taháš do kopců a zatáček, co?! ?
 
Tak to zatím vypadá, že nám v sobotu vyjde počasí. Pršet by nemělo! ? Snad se to nezmění, je to trošku jako věštění z koule ?

@MAN co ty? Jak jsi na tom, máš už tušení? ?
 
Já jsem momentálně nemocen a do soboty se mi to asi nijak rapidně nezlepší. Škoda. DOV je klasika. Kde jinde pořádat Ostravský sraz :)
 
Tak to zatím vypadá, že nám v sobotu vyjde počasí. Pršet by nemělo! ? Snad se to nezmění, je to trošku jako věštění z koule ?

@MAN co ty? Jak jsi na tom, máš už tušení? ?
Možná se na chvilku stavím do Ostravy, a pak pojedu domů, odpoledne má žena nějaké plány tak na oběd a vyjížďku mi to nevyjde
 
Tak to zatím vypadá, že nám v sobotu vyjde počasí. Pršet by nemělo! ? Snad se to nezmění, je to trošku jako věštění z koule ?

@MAN co ty? Jak jsi na tom, máš už tušení? ?
Třeba bude opravdu hezky ?
A co doprovodný program? Jak nás budeš bavit? ?
 
Back
Top