• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér úchytky na koberce

michkom

nový člen
2
Ahoj mazďáci,

neviete, či je možné ostrániť úchýtky na koberčeky, ktoré sú vpredu? Jedná sa o tie plastové piny, do ktorých sa tie koberčeky nackvakávajú.

Objednal som si totiž nové gumové a prišli bez dier určených na nacvaknutie, takže je možnosť ich buď vrátiť alebo sa pokúsiť odstrániť ten pin. Najradšej by som ich odstránil.

Díky.
 
Čaues. Zrovna to taky řeším na m3 BM. Nechal jsem si vyrobit na zakazku koberce a uchycení v podlaze vyčnívá až moc, tím pádem je koberec v místě uchycení vyboulený a je to nevzhledné. Mělo by jít odstranit, ale budto se musiš dostat pod koberec, pokud jsou uchycene pod tim, nebo to zkusit urvat. Napadá mě ještě nahřat horkovzduškou pokud je tam jen lepidlo. Ale asi bych se s tím nesral a udělal dirku do gumoveho koberce? Jinak jde uchycení dokoupit na aliexpress nebo ebay za par korun. Tak pokud to chceš mít pěkné, tak objednat uchycení pro koberečky (Mně se nejvíc osvědčilo uchyceni pro volvo), vyřezat šikovně dirku do gumoveho koberce a nacvaknout držaky koberce.

1710440621444.png
 
Když jsem si objednával koberečky, myslím, že to bylo u firmy "VOPI", tak tam byla možnost objednat je i s originálním uchycením Mazda.
Pasuje to perfektně.
 
Back
Top