• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Odstávajúci nárazník

kleine

nový člen
28
V bazari, kde som kupoval moju mazdu mi povedali, že tento problém s nedoliehajúcim predným nárazníkom je problém u dosť veľa mázd (mali tam ešte jednu dieselovú M6 GH a tiež to tak mala). Ukazovali mi aj taký biely plastový držiak, ktorý je na aute (alebo v nárazníku, teraz neviem) a do ktorého sa nárazník zacvakáva a práve pod tým svetlom sú tie zacvakávacie jazýčky vybehané a nedržia. No a tým letným slnkom je to ešte výraznejšie. Na ľavej strane to je OK, len tá ľavá ma hnevá. Neviete, či to je naozaj tým vybehaným plastovým bazmekom a stačilo by ho len vymeniť alebo je to trochen inak. A kde by sa dal objednať ten biely plastový držiak.

IMG_0349.JPG
 
Asi ano, ten nárazník sa mi dá aj pritlačiť, ale potom to vybehne zasa inde. Čiže držiak, ktorý drží nárazník pod tým svetlom by mal byť ten správny. Ale, či to je zrovna ten, to neviem. Keby bol nejaký nákres alebo niečo ...
 
Back
Top