• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Úpravy * Styling * Performance... pokec, fotky, články

Tak pak nadhoď foto. :) Akorát jsem nejistej z toho, že to je na ten GT nárazník. Ale co jsem teď porovnával normální nárazník a ten GT, tak mi přijdou rozměrově stejný, jen jsou jinak ty výdechy. Je to tak?
 
Uvidím jestli se hecnu... mám hodně koníčků a všechny pro jistotu drahy, tak to musím nějak dělit a na auto už je toho v plánu dost :D Ale rád bych ho měl...

Nikdy jsem standartní a sport nárazník nekoumal mezi sebou, ale příjdou mi totožné, až na boční nádechy. Na ebay, nebo alliexpresu jsem viděl ještě jiný lip a byl focen ma sportu i na klasice.
Ale težko řict...
 
A teď babo raď :D Ale taky bych řekl, že spodní hrana bude stejná ;) Můžem porovnat na nějakém tom srazu ;)
2016-04-23-6430.jpg
 
Chlapi jakou mate overenou barvu na brzdice? Aby neco vydrzela, neloupala se a nejaky to myti ji nerozhodilo..Diky..
 
Nechával jsem si namíchat vypalovací ve spreji podle odstínu za 400,- bez třpitu.
 
Hlavně připravit dobře brzdiče na stříkání. To je nejdůležitější. Já nechával brzdiče opískovat.
 
Čau, já už ho mám koupené jen nasadit, mám bílou perltovou barvu tak si myslím že to lízátko v té černé lesklé bude vypadat dobře...
Máš to už namontované Butchi?
 
Taky uvažuju nad lipem/splitterem, mohl bych kdyžtak poprosit foto, jak to vypadá na autě? :)
 
Back
Top