• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný V-Group Mazda Kladno

Zkušenost s prodejcem V-Group Mazda Kladno mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 2 14,3%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 4 28,6%
  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 3 21,4%
  • jen negativní

    Hlasy: 5 35,7%

  • Celkem voličů
    14
A mimochodem, rejstřík na adresu V-Group Kladno říká "Na základě rozhodnutí Finančního úřadu pro Středočeský kraj o zřízení zástavního práva k hromadné věci dlužníka, č.j. 4776678/18/2110-00540-202426, bylo zřízeno zástavní právo k obchodnímu závodu společnosti V-group s.r.o. Zástavní právo vzniklo dne 8.11. 2018."

Pokud mají opravdu dluh u FU, tab by vcelku dobře vysvětloval mnohé hrozné zkušenosti jejich zákazníků. Když není z čeho brát, šetří se na lidech, kvalitě služeb a těžko se pak dovolávat nějakého řešení - nemají kde na něj vzít.

Takže zvěsti, které se ke mě zcela nezávisle na tomto dostaly, že mají problémy a nejspíše přijdou o prodej a servis Mazdy, možná nejsou zcela nepodložené...
 
Tak uz mi pan Kafka v telefonatu chtel vyhrozovat pravniky. Uvidime, co dal. Vzhledem k tomu, ze web jen konstatuje fakta a v tehle oblasti uz se pohybuju 20 let, jim preju hodne stesti.
 
První CX-5 jsem si v Kladně koupil v roce 2014. Tento týden jsem ji opět v Kladně nahradil novou (2019). Za celou dobu, co pravidelně servisuji auto ve V-GROUP jsem se nesetkal s neochotou nebo špatně odvedenou prací. Zejména jsem spokojen s prací a přístupem servisu, kdy mi vyšli vždy vstříc mým požadavkům (jak časovým, tak i těm, které se vztahovaly na požadovanou opravu nebo úpravu).
Rovněž p. Karásková byl a při jednání o nové CX-5 velmi vstřícná a odborně na výši. O funkčnosti jednotlivých systémů byla velmi dobře informována a neslibovala nemožné (termín dodání, vybavení nebo cenu). I přesto, že se během předprodejního servisu našla na nové CX-5 závada, která vyžadovala zaslání nového náhradního dílu, termín předání vozu byl dodržen.
Nejsem zaměstnancem V-GROUP a ani k tomuto podnikatelskému subjektu nemám jiný než obchodní vztah. Je mi jasné, že se na tomto a podobných fórech publikovaly a publikují zejména negativní zkušenosti. Možná je to tak i dobře, protože to může případné návštěvníky těchto fór může varovat před některými nástrahami, které je mohou potkat.
Přesto však považuji za vhodné zde zveřejnit i poděkování za přístup a jednání, se kterým jsem se ve V-GROUP setkal. Ne vše končí špatně....
 
Sam jsem je mnohde v minulosti chvalil a poslal/posilal tam nekolik lidi, kteri nebyli spokojeni s autorizaky v Praze ;). Kvalita prace je subjektivni zalezitost, skala cinnosti servisu siroka (vymena oleje az lakovani, repase motoru, koneckoncu i sklo patri mezi ty narocnejsi cinnosti), takze i v tom se muzou naroky lidi lisit, stejne jako zkusenost s prodejci... ne kazdy ma velke srovnani. Nadto pan Hollegcha, se kterym v Kladne clovek prijde do styku casteji, ma nejen na tomhle foru, ale treba i mezi lidmi z jinych Mazda servisu, vynikajici profesionalni reference, coz moje zkusenosti s nim jen potvrzuji. Ale opet - firmu nedela jeden clovek, aspon za me. Neschopnost a neochota se byt jen omluvit, je v zakaznickem pristupu velkou varovnou vlajeckou. Neumim si predstavit, ze by v kterekoliv nasi rodinne firme (a ze jsme docela siroky podnikatelsky klan) existovalo, ze mi prijde nespokojeny zakaznik se sluzbou ci produktem, a ja ho zacnu vicemene ihned urazet nebo zpochybnovat... i kdyby se nakonec ukazalo, ze nema pravdu.
 
Jeste jedna vec k zamysleni - majitel ci reditel zadne firmy nema pochopitelne uplnou moc a kontrolu nad zamestnanci, nikdy a nikde. I v nasich firmach se denne stava, ze pani za pultem nekoho odbude, nevyhovi prani, nesplni slibene, apod.; nebo provedena sluzba, dodany produkt, nesplnuje ocekavani zakaznika kvuli slendrianu zamestnance. V takovou chvili ma majitel nebo reditel firmy - pokud je to k nemu eskalovano - nadhernou prilezitost k zachrane situace. Cesky rybnicek je maly a nikdy nevi (ani ten majitel), kdy se mu kde co vrati, kdo koho zna, kde kdo dela,... Na velkych trzich, mam bohate zkusenosti treba s USA, je svym zpusobem snazsi toto ignorovat, ale tam je zas zakaznicky pristup vice vrozeny.
 
Ano souhlasím s Vámi, jen se lišíme v názoru na to, kdo dělá firmu.
Těžko mohu soudit firmu podle majitele - pro mne jsou nedůležitější lidé (zaměstnanci firmy), se kterými přijdu do styku. A ti právě ve vztahu k zákazníkům firmu dělají - jako např. pan Hollegcha nebo paní Karásková.
Také jsem delší dobu podnikal ve větší firmě a vím, jak je někdy těžké stát "na druhé straně pultu". Přestože musí prezentovat a vytvářet kulturu firmy, není každý den pozitivně naladěn. To by pochopitelně na sobě neměl nechat znát a nekonfliktně řešit všechny problémy.
Pochopitelně že mohou nastat problémy, kdy se nezachová na 100% (i já mám tuto zkušenost s touto firmou) ale stanou se také situace, že zákazník nemusí vždy přijít s pravdivým tvrzením. I když staré podnikatelské pravidlo říká, že zákazník má VŽDY pravdu.
Souhlasím s Vámi, že pokud zaměstnanec firmy se nezachová tak, jak se od něj očekává, měl by s nadhledem krizovou situaci řešit manažer.
Určitě jsem ale v tomto případě dalek názoru, že bych tuto firmu nedoporučoval. Navštívil jsem i jiné autosalony a že by se kvalita poskytovaných služeb (prodej a servis) výrazně lišila, to opravdu nemohu potvrdit.
 
Byl jsem se tam podívat a případně zamluvit novou Mazdu6. ujal se mne nějaký chlapík který byl velmi ochotný, po cca 3 minutách ho ale vystřídala nějaká fiflena co odmítala zestárnout, jen se byla vyčurat. Pak to začalo, byla vytočená že třískala deskama a svým telefonem o stůl. později jsem pochopil že to bylo kvůli tomu že jsem lezl do vystavenýho auta a ona to pak po mne pak musela celý dezinfikovat.
Přístup s falešným úsměvem (dost falešným aby jsem ho nepřehlédnul) když byla čelem, jakmile se ke mne otočila zády něco si mumlala pro sebe a mlátila s kde čím.
Po mé nejapné otázce pro odlehčení jsem ji naštval ještě víc, to už zvýšila hlas i na mne. No radši jsem odešel.
Dost divný přístup k zákazníkovi který jde do krámu utratit skoro milion. Teď už vím že auto koupím jinde. i kdybych to měl mít o 100km dál.
 
Paní učitelka dává dětem hádanku: "Děti, je to zvíře, vypadá jako kůň a má černobílou barvu."
Nikdo neví. "Děti, tak já vám pomůžu. Začíná na ze, no zeb...", snaží se paní učitelka.
Pepíček: Zeb... zeb... zebytobyl tygr (paní Karásková)? :D
 
Paní učitelka dává dětem hádanku: "Děti, je to zvíře, vypadá jako kůň a má černobílou barvu."
Nikdo neví. "Děti, tak já vám pomůžu. Začíná na ze, no zeb...", snaží se paní učitelka.
Pepíček: Zeb... zeb... zebytobyl tygr (paní Karásková)? :D
Bingo
 
Byl jsem se tam podívat a případně zamluvit novou Mazdu6. ujal se mne nějaký chlapík který byl velmi ochotný, po cca 3 minutách ho ale vystřídala nějaká fiflena co odmítala zestárnout, jen se byla vyčurat. Pak to začalo, byla vytočená že třískala deskama a svým telefonem o stůl. později jsem pochopil že to bylo kvůli tomu že jsem lezl do vystavenýho auta a ona to pak po mne pak musela celý dezinfikovat.
Přístup s falešným úsměvem (dost falešným aby jsem ho nepřehlédnul) když byla čelem, jakmile se ke mne otočila zády něco si mumlala pro sebe a mlátila s kde čím.
Po mé nejapné otázce pro odlehčení jsem ji naštval ještě víc, to už zvýšila hlas i na mne. No radši jsem odešel.
Dost divný přístup k zákazníkovi který jde do krámu utratit skoro milion. Teď už vím že auto koupím jinde. i kdybych to měl mít o 100km dál.
Měl jsem tam taky tu čest, když jsem šel nějaké auto omrknout. Jinak pokud to nemáš daleko do Příbrami, udělej si výlet, stojí to za to. Byl jsem se tam projet M6 a hned ji i koupil, uplne jiný přístup než Kladno, perfektní skoro rodinná atmosféra a přístup, p.Běle správný týpek na svém místě ;)
 
Nechal jsem to expirovat. Kladno se nikdy neomluvilo, nenabidnulo zadnou kompenzaci, skoncilo to u toho, kdy nam (mne i manzelce) nadavali do telefonu. Jediny pan Hollegcha, na ktereho bych nedal dopustit, ale ktery tam ale v dobe reseni skla i reklamace nebyl, se mi i po case omlouval a vyjadroval pochopeni me situace...

Zaspineny interier kolem skla jsem nechal vycistit, silikon po kraji skla a nezapojenou hadicku ostrikovacu opravili zadarmo v mem "domovskem servisu" v Mazde v Usti, drobne skrabance na sloupku a strese jsem rozlestil jak nejlip slo a nechal byt, co taky s tim. Ted uz ma to auto — snad stale spokojeny — jiny clen mazdaklanu. A ja se jen modlim, aby me rozbity sklo nepotkalo nekdy znovu, protoze na tehle sestce to bylo dvakrat v jednom roce :)
 
Back
Top