• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vada klimatizace

Takže jako další v pořadí hlásím vadu na klimatizaci..zatim neumřela úplně ale pokles výkonu je znatelný

Tak už došlo i na mne, taky "klima". rok 2016
Řešeno v rámci záruky, objednán na výměnu.
AMH Olomouc
 
Já už to mám za sebou IMG-20180914-WA0001.jpg
nový výparník po 4 letech provozu a tomu se říká pakárna
 
Sorry že to tak napíšem ale v prvom momente som myslel že je zfotena totalka
 
Dobry den Mazdaci, rad by som sa Vam opat pochválil s problémom mojej Mazdy a rad by som sa opytal na vas nazor. Ide o Mazdu CX-3 (2016) - 27tis. km. Prestala chladit klima znova. Skoro presne pred rokom som reklamoval toto iste a menili mi vyparnik samozrejme v rámci záruky. Tentokrat nvm ci ide o to iste, ale mam podobny pocit. Lebo pri zapnutí klimi predtým kym fungovala tak bolo pocut take tzv. cvaknutie a teraz ticho nic, nejde. Tak jedna moznost je ze sa minula náplň co pochybujem, za tych +- 10tis.km alebo opat ten vyparnik. Dakujem za Vase názory icon_75.gif Pekný den prajem
 
rv. 2016 klima asi uz nefunguje dlouho, ale až v tehle horečkách sem si toho všiml, samosebou 3. garančka a po záruce :( Má někdo pomětí kolik reálně stojí ta oprava(hádám výměna) skvělé klimošky (materiál, práce) ? Doplnění asi nepomůže nebo nějaké dotěsnění emulzí ?
 
Caute.. neviem, mozno pri tomto aute to neplati, ale takto som na skode tiez prisiel o klimu tym, ze ma predajca neupozornil na to, ze klima sa spusta pri nizkych , alebo skor volnobeznych otackach... da sa povedat, ze sa kompresor urve, ked sa zapne pri vysokych otackach... mne sa to stalo, ale ako pisem, mozno trepem a pri tychto autach to neplati...
No či sa to už urve, alebo nie, logiku to má. Nechať zapnutú klímu na plno, vypnúť motor a potom to s takým nábehom naštartovať určite nerobí dobre. Potvrdil mi to aj servisák.
 
Pytal som sa na to predajcu, ci mam na tento problem davat pozor pri zapinani klimy, lebo som tak odpiekol kompresor na roomstri, ale ubezpecil ma, ze pri mazdach to neplati...
 
Mozno sa niekomu zide - CX-3 (4 mesiace po zaruke), prestala chladit klima. Technik mi ukazal, ze na to bola zvolavacka, takze ak to nebude nic ine, tak vymena zdarma. Inak asi 6000 bez dph podla zakazky.
 
Ahoj, právě řeším také problém s klimatizací… loni funkční, po zimě se nerozjede kompresor, ale na únik to prý nevypadá, uvidím co z toho bude ale už se děsim na to že mám auto rok??‍♀️
 
Zdravím poradi nekdo koupil jsem mazdu 6 2.2 byla prazdna klima nechal jsem ji doplnit ale nejede na dignostice vše ok pojistky rele taky
 
Back
Top