• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vadný výškový reproduktor Bose

joohanos

nový člen
11
Dobrý den Mazďáci, poradil by mi nékdo prosím? Když hraje rádio, nebo jakýkoli jiný zvuk, tak v pravém horním výškovém reproduktoru se ozývají zvuky, jakoby reproduktor chrastil a nebo má divné ruchy. Poradil byste někdo co to může být a pořípadě někoho (krom autorizovaného servisu) kdo se těmito opravami zabývá? Moc děkuji a přeji hezký den. Mazda 3
 
Ahoj, já to řešil koupi origo výškače(bazar) z Polska a výměna kus za kus, zvládneš to před barákem, výměna na pár minut. Našel jsem ho za cca 380 kč i s dopravou
 
jej tak to nemám, ale vydloubnout krytku reproduktoru, opatrně nějakým plastovým heblem nejlépe, pote jsou tam 3 křižové šrouby, jeden u skla ma celkem špatný přístup chce to nějaký kloub na golovku, pak už jen vytáhnout odpojit od konektoru a opakovat postup v opačném gardu.

je to myslím totot číslo, ale raději se podívejte ze spodu reproduktoru

GKK866960​



např.

 
Poslední úprava:
Back
Top